Problem z kernell 32 dll

@123456 nie byłem użytkownikiem OS 98 ale kilka lat pracowałem na Me, gdzie wiem z doświadczenia ze pliki z rozszerzeniem PWL zostają utworzone po tym jak utworzymy nowego użytkownika a jego lokalizacja jest C:\Windows i pytam się @123456 jakie znaczenie ma plik pwl do problemu, jeżeli możesz to proszę napisz.

Kolego, De Niro widzę, że bardzo zainteresował Cię ten temat. Więc podaje tekst źródłowy z http://support.microsoft.com/kb/835571/pl

Analiza przypadku: błędy nieprawidłowej strony związane z modułem kernel32 i programem Explorer

Większość błędów nieprawidłowej strony dotyczy bezpośrednio zarówno pamięci RAM, jak i pamięci wirtualnej, ale błędy tego typu występują również podczas otwierania programów Outlook Express i Internet Explorer, jeśli plik zawierający hasło jest uszkodzony lub zniszczony.

W systemie Windows 98 wszystkie hasła wprowadzane przez użytkownika i „zapamiętywane" przez system są przechowywane w tzw. plikach haseł. Pliki tego typu mają rozszerzenie nazwy PWL i mogą ulec uszkodzeniu. Uszkodzenie pliku może być przyczyną często występującego błędu „Program Explorer spowodował błąd nieprawidłowej strony w module Kernel32.dll".

W komunikacie często wymieniany jest program Explorer jako program powodujący błąd, ale metodę rozwiązania tego problemu można także zastosować, gdy zidentyfikowane są inne aplikacje, takie jak Commgr32, Mprexe, Guide.exe i Msgsrv32. Jeśli więc komunikat informuje, że program Commgr32 spowodował błąd nieprawidłowej strony w module Kernel32.dll, należy postępować zgodnie z poniższą procedurą.

W przedstawionym rozwiązaniu uwzględniono wyszukiwanie plików PWL i ich usuwanie z systemu. Po zlokalizowaniu plików przy użyciu polecenia Znajdź kliknij pliki prawym przyciskiem myszy, wybierz polecenie Zmień nazwę i wpisz rozszerzenie OLD zamiast PWL. Wszystkie zapisane hasła zostaną utracone, ale jest to niewielka cena za uzyskanie stabilnego systemu. Po wykonaniu powyższych czynności przeprowadź ponowny rozruch systemu. Nowe puste wersje plików haseł są tworzone automatycznie podczas logowania użytkowników, dlatego można bezpiecznie usunąć stare pliki.