Problem z keyboardem, midi i kartą sd

Witam wszystkich.

Mam mały problem z keyboardem a dokładnie chodzi mi o midi i takie tam.

Chciałbym odtwarzać piosenki, bądź wgrać do keyboardu gotowe pliki (style, bądź piosenki) przed kartę SD. Znalazłem wiele takich plików. Większość jest zapisana w “.mid” bądź “.EPT” Mój problem polega na tym, że nie wiem w jakim formacie mam nagrać te pliki na kartę SD aby mój keyboard zagrał. Jestem posiadaczem już paro miesięcznego CASIO WK-500 :slight_smile: Doradźcie mi coś :smiley:

Pozdrawiam

Nightmaree7

Hej,

A próbowałeś podłączyć klawisza poprzez host USB do komputera i wrzucać pliki przy pomocy programu od Casio?? Z tego co pamiętam jest możliwość wyboru w programie, by pliki były kopiowane na kartę pamięci.

Dodatkowo sprawdź w instrukcji do keyboard’u, jakie pliki midi oraz pliki ze stylami obsługuje sprzęt.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nighmtaree7 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poszukam tego. Podłączałem Casio do kompa, ale nie wiedziałem jak się do niego dostać. Znacie jakiś program do tego? :slight_smile:

Hej,

Wszystko powinno być opisane w instrukcji, a sam program wraz ze sterownikami powinien być na płytce dołączonej do keyboardu. Na tej stronie Casio znajdziesz najnowszy program do połączenia się z klawiszem (Data Manager 6.0) oraz sterowniki do hosta USB (Digital Keyboards/ Pianos (excluding PL-40R) Version 1.2).

Pozdrawiam,

Dimatheus