Problem z kierownicą Apollo rw-2218

Cześć. Mam problem z kierownicą Apollo rw-2218. Gdy próbuje ją skalibrować to krzyżyk w okienku kalibracji który powinien być nieruchomy, lata na lewo i prawo. Tak samo w każdej grze. Samochód zamiast jechać prosto to lata na boki :confused:

zainstalowałeś sterowniki od kierownicy?

Staary, mam podobny model. Pewnie potencjometr dostał luzów jak u mnie. Jakbyś znalazł odpowiedni potencjometr to możnaby wymienić. Ta kierownica to kupa gnojska - moja rozleciała się przez nieużywanie o.O

Stery zainstalowane a kierownice kupiłem wczoraj -_- tak samo miałem z inną… aha i żeby nie było to to nie lata do końca tylko robi dosyć szybkie i krótkie ruchy. 139zł wydane no i prosze jakie problemy :confused:

Mówię Ci miałem to samo. Trzeba zainwestować w jakiegoś Logitecha i odpuścić sobie Manty, Apollo i inne dziadostwa…

To nie odpowiedź

Też mam kiere apollo i też ma luzy i krzyżyk lata :confused: A jak jest u cb ? Kierownica jest sztywno czy lata na boki ?? Na początku myślałem że moja kiera jest walnięta ale magiczny przełącznik ps2/pc rozwiązał sytuacje :stuck_out_tongue:

Lata na boki