Problem z kierownica Apollo Rw-6000

(Amox) #1

Problem jest taki , zainstalowalem sterowniki i podlaczyłem do komputera kierownice (Tak jak w instrukcji) a komputer nie rozpoznaje urzadzenia.Prubowałem na innym komputerze i było identycznie :frowning:

(adam749) #2

wygląda na to, że kierownica jest popsuta, albo jej kabel. Oddaj ją na gware jak ma.

(Amox) #3

Kierownica ma gwarancje została kupiona dzisiaj.Kierownica swieci sie na niebiesko (Przedni panel) to znaczy że chyba działa ,ale w kontrolerach Gier jej nie ma :frowning:

(adam749) #4

Komp jej nie wykrywa. Moze mieć coś z elektroniką lub kabel. Oddaj ją na gware.

(Amox) #5

Tylko ciekawi mnie to, że moge zmieniac opcje kierownicy (analog itp) , przyciskiem na kierownicy a wtedy dioda zaczyna migać na czerwono albo świeci ciagle.

(Ciupa Michal) #6

Inferno6 ,

a kiedy po raz pierwszy podłączałeś to nie wyskoczyło okienko o nowym urządzeniu w prawym dolnym rogu na pulpicie?

(Amox) #7

Po instalacji sterownikow podlaczylem ja i w prawym dolnym rogu po podlaczeniu wyskoczył komunikat o tym że urządzenie zostało zainstalowane poprawnie.Ale jego nazwa to "Nieznane Urzadzenie" i chwilke pużniej wyskoczył komunikat ze System nie rozpoznał urzadzemia moze mieć ono awarie ble ble ble......

(Ciupa Michal) #8

no to może spróbuj odinstalować sterowniki od kierownicy, wtedy uruchomić kompa ponownie i wtedy podłączyć kierownice i jeśli wyskoczy to okienko i się pojawi żeby wskazać miejsce sterownika podaj płytę ze sterownikami, na pewno nie zaszkodzi spróbować a może pomoc :slight_smile:

(Amox) #9

Może to glupie ale nie wiem gdzie one sa zainstalowane :smiley: i jak je odinstaować ;/

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 22:28 został dopisany post przez Inferno6

Sorki stery odinstalowałem

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 22:31 został dopisany post przez Inferno6

Uruchomiłem komputer ponownie, podłaczyłem kierownice i znowu ten sam komunikat..... :confused:

(Ciupa Michal) #10

ale uruchomiłeś ponownie, podłączyłeś kierownice i dopiero później zainstalowales stery?

jeśli tak zrobiłeś i nie pomogło, to albo jest coś z kablem od kierownicy, albo może coś z elektroniką w kierownicy, jeśli jest na gwarancji zanies do serwisu, niech ci dadzą nową (moze po prostu trafila ci sie uszkodzona sztuka)

(Amox) #11

ale uruchomiłeś ponownie, podłączyłeś kierownice i dopiero później zainstalowales stery?

Tak dokladnie tak zrobiłem.

(Ciupa Michal) #12

no to niestety ale kierownica była uszkodzona :frowning:

trafiła ci się beznadziejna sztuka, oddaj na gwarancje i poczekaj na nową :slight_smile:

(Amox) #13

Kiedyś z duzo starszym modelem Apollo tez miałem podobny problem i do teraz myślałem żę jest zepsuta ale moze i nie :smiley: (moze Apollo to Shit :x )

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 18:34 został dopisany post przez Inferno6

Wymieniłem kierownice, okazało się że tamta była uszkodzona :lol: ale... mam 2 problemy z tą kierownicą :

1.W Grze Test Drive Unlimited nie moge przypisać skretu w prawo ani w lewo(chodzi mi o osie kierownicy)

2.Kierownica w kazdym trybie rozpoznaje hamulec reczny jako zwykly hamulec.(chodzi tu o dzwignie hamulca ręcznego)

Ktos wie jak można to naprawić??

(Bartek14 1900) #14

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do komputera apollo rw 6ooo. Mam pytanie czy można w niej regulować wibracje lub całkowicie wyłączyć? jakie macie opinie o tej kierownicy? A jak skręca (czy jest czuła)? proszę o odpowiedz.

(Amox) #15

Kupiłem tą kierownice i odrazu oddałe, niepolecam :lol: