Problem z kierownicą - pedały szwankują

Witam, posiadam kierownicę do komputera Genius vibration speed wheel 3. Chciałem pograć w TDU 2 więc podłączyłem i próbowałem ustawić sterowanie w grze. Kiedy naciskam pedał gazu próbując podporządkować go pod “gaz” w opcjach sterowania wszystko jest w porządku ale kiedy naciskam pedał hamulca próbując podporządkować go pod “hamulec” wyświetla się komunikat że ten pedał jest już podporządkowany pod “gaz”. Wychodzi na to że tą oś mogę podporządkować tylko pod jedno co nie jest normalne, a kiedy ustawię sobie już to pod gaz i będę próbował jechać, auto jedzie samo tak jakby pedał gazu był cały czas wciśnięty. Kierownica niby powinna kalibrować się sama i w panelu sterowania jest niby wszystko ok ale w praktyce to dzieje się to co sie dzieje. Może miał ktoś podobny problem i wie co należałoby w tej sytuacji zrobić aby wszystko grało jak należy?

Strzał na ślepo:

Poszukaj opcji Combined Pedals w sterowniku bądź w grze.

Znalazłem w sterowniku opcje “Operate pedals separately” do zaznaczenia, ale jest zablokowana… Hmm może da się ją jakoś odblokować? Myślę że to mogłoby mi pomóc…

t0mek220 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif