Problem z kierownicą Tracer Carbon Racer

Witam.Ostatnio kupiłem sobie kierownice Tracer TRK-V12 Professional Carbon Racer.Komputer widzi kierownice jednak w żadnej grze nie działa w Kontrolerach Gier jest wszystko OK.Dodam jeszcze że miałem inną starsza kierownice i było identycznie ale wtedy pomyślałem że to wina kierownicy ale jest druga kierownica i jest tak samo.Prosze o pomoc.

znajdz sterowniki do tego modelu , sprawdz w grze czy masz zmienione w ustawieniach na kierownice , a i jeszcze zobacz w panelu sterowania / kontrolery gier i zobacz czy wykrywa owy sprzęt.

Sterowniki są,W grze kiedy próbuje zmienic ustawienia to nic sie nie dzieje.W kontrolerach gier pisze że wszystko jest OK ale na kalibracji jak skręcam kierownicą ten krzyżyk sie nie rusza.

mrrower24 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dodam jeszcze tyle że próbowałem na innych 2 komputerach i jest to samo.

Ustawiałeś przełącznik na pozycję pc? Bo z tego co widzę to jest to też kierownica do ps2

Oczywiscie że tak.

Hej,

:arrow: W jakich grach próbowałeś uruchomić kierownicę?

:arrow: Czy w czasie jej kalibracji w menu gry oprócz poruszania kierownicą, naciskałeś też inne klawisze, by aktywować urządzenie?

:arrow: Sterowniki najnowsze ze strony producenta?

:arrow: Próbowałeś kierownicę przepiąć do innego portu USB?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Kierownica posiada 3 tryby

Zmień tryb przyciskiem mode tak żeby dioda migała

Wtedy powinno działać

Niestety nie działa
Dziękuję za pomoc i zangażowanie

Hej,

A kierownica jest widoczna w urządzeniach wejściowych w aplecie DxDiag?

Pozdrawiam,
Dimatheus