Problem z kilkoma przyciskami klawiatury

Witam. Jak w temacie widać mam problem z działaniem klawiatury a dokładnie z kilkoma klawiszami. Są to: “2”(ta w poziomym rzędzie) “w” “s” “x” “Caps Lock”. Klawisze te przestały mi działać jak grałem w cs 1.6, przedtem działały mi wszystkie nie mam pojęcia co mogło się stać prozę o szybką odpowiedź. ![-o<

Nie zostały zalane czymś ?

nie normalnie grałem sobie w cs 1.6 i nagle przestało działać nacisnąłem kilka klawiszy na raz i po chwili nie mogłem iść ani do przodu ani do tyłu

Na pewno.

Radzę wziąć powyjmować przyciski wyczyścić dopiero możemy poważnie porozmawiać.

Zawsze można rozebrać i przeczyścić. Skoro nie działają to coś musi być na rzeczy.

wyjąłem klawisze i wywaliłem cały brut co był z góry i dalej nic rano spróbuje podłączyć inną klawiaturę

W sumie klawiatura nie taki już wielki majątek.

barti260 , po pierwsze, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Po drugie, dowiedz się co to są znaki interpunkcyjne, a jak już będziesz wiedział, wyedytuj swoje posty i uzupełnij je o nie.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Trochę to dziwne: 2, w, s, x są linii prostej po ukosie. Dziwne :-k

Chyba jedynym rozwiązaniem jest kupno nowej klawiatury :slight_smile:

podłączyłem inną klawiaturę i działa. :stuck_out_tongue: Nie rozumiem tylko jak mogło mi się wyłączyć 5 przycisków na raz jak niczym nie zalałem klawiatury.

Spotkałem się już, że po grze w CS’a klawiatury później nie chodziły jak trzeba :stuck_out_tongue: Moża to ta magia CS’a :stuck_out_tongue: