Problem z kinem domowym

Ojciec kupil zestaw kina domowego Philipsa model LX3900SA. Problem jest taki ze nie odczytuje mi napisow do filmow DivX. Moze chodzi o format pliku z tekstem?? Jak myslicie??

A czy ten konkretny model kina obsługuje napisy ?? I czy napisy te mogą być w formacie txt ?? wszystkie powyższe dane powinieneś odszukać w instrukcji obsługi kina.

Czytałeś ? ->> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=14699

:x-mas:

Dodam,że jak to nie pomoże to powinno pomóc wgranie nowego firmware ze strony producenta.

Zainstalowalem nowe firmware. Dzwonilem do obslugi klienta i mowili ze mam dac rozszerzenie napisow *.srt. Tylko czym to zrobie?? Jaki program uzyc do zmiany formatu napisow??

Dlaczego nie wszedłeś w linka który podał Golden ?? :frowning:

Prosze,podam ci na tacy :frowning:

SubtitleTool

Dziekuje bardzo. Dzieki wam juz mi dzialaja napisy. Hehe teraz tylko musze sam pokombinowac z polskimi napisami. Pozdr. :smiley:

To jakie wgrałeś?? Chińskie??

Sam jestes jak chinczyk. Normalnie mi Dvd polskich napisow nie wyswietla. Moze troche wiecej kulturki co??

Pytam bo dziwnie gadasz… Przecież miałeś chyba do filmu napisy po polsku i skonwertowałeś je do .srt. Film z taakim formatem napisów wypaliłeś na płytkę,tak? Odtworzyłeś film w odtwarzaczu,który mógł wyświetlić wyłącznie napisy po polsku,bo w końcu takie wypaliłeś :? No chyba,że twoje DVD automatycznie tłumaczy je na inny język… :roll:

Ja bez kultury?? No wiesz co :cry: To był tylko ironiczny żarcik :9 Przepraszam.

Koledze najprawdopodniej chodzi o to że DVD nie wyświetla mu polskich znaków diakrtycznych np ą ę , a zamiast nich “krzaczki”

Teraz wszystko jasne :slight_smile:

Nie dało się tak odrazu powiedzieć,tylko mnie od niekulturalnych chińczyków wyzywać?? :frowning:

Sam to tego raczej nie zrobisz,gdyż trzeba edytować firmware…

Musisz czekać,na oficialne uaktualnienie,albo szukać,prywatnych osób,które tego dokonały.

Oki. Dziekuje bardzo za pomoc. Jest dokladnie tak jak powiedzial Fiesta, ze zamiast polskich znakow wyswietla mi jakies dziwne znaczki. Ale moze to wina kodowania. Pozdr