Problem z KIs 09

mam kis to znaczy teraz mam eset

bo kaspersky

1 byl caly czas uszkodzony

2 naprwa istalacja nic nie dawaly setki razy usuwalem go i instalowalem nic nie dalo

powrocic do niego jeszcze ?

Dodane 21.02.2009 (So) 11:17

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z klawaitury angielskiej wql z anigelskiego laptopa ;/

nie_pozorny_- ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Pisz jakoś bardziej po ludzku! kis, to niby Kaspersky Internet Security? eset to NOD32?

W czym masz problem? Napisałeś, że coś masz, czegoś nie masz, a o co Ci tak naprawdę chodzi?

Czy instalowane oprogramowanie było oryginalne?

Pisałeś to w innym temacie, więc nie wiem po co zakładać następny. Tak mi przyszło do głowy. Czy za każdym razem po instalacji Kasperskyego czekasz na pełną aktualizację. Bo spotkałem się dwukrotnie u siebie z tym problemem i wystarczyło ponownie od nowa zaktualizować bazy wirusów. Później bez problemu dało się włączyć ochronę lub sama się uruchamiała.

i jeszcze po pierwszej instalacji KIS i po pobraniu aktualizacji trzeba wyłączyc i włączyć ponownie komputer .