Problem z klawą

Witam. Mam bardzo dziwny problem z klawiaturą, a właściwie z klawiaturami bo wszędzie problem jest taki sam. Podłączam klawiaturę pod zwykłe wejście i na pierwszy rzut oka wszystko działa bez zarzutu, ale gdy kliknę jakikolwiek przycisk dłużej niż 1 sek komputer zawiesza się na czas, gdy przycisk jest wciśnięty. Nie mówiąc już o korzystaniu z jakiejkolwiek gry. Tam jest podobnie, tylko nie muszę czekać nawet tej jednej sekundy, a komp zawiesza się razem z dźwiękiem na czas, gdy klawisz jest przyciśnięty. Pojadę zaraz po klawiaturę pod USB i może problem się rozwiąże, ale przedtem chcę się dowiedzieć czy sytuację można rozwiązać inaczej. Zobaczę jeszcze coś ze sterami od płyty głównej (ASUS M3A78-EH - AMD780G, DDR 2, PCI-Ex, S-AM2+).

edit: NA płycie ze sterami nie ma chyba nic do keyboardu. Mam jeszcze pytanie, czy może być to coś w biosie ?

Sprawdź najpierw na innej klawie, bądź też tą sprawdź na innym kompie.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Jeśli sprawdzane na iluś dobrych klawiaturach - to możliwe że port PS2 uszkodzony.

W menadzeże urządzeń z klawiaturą wszystko gra ?

Ale jak zachowuje się komp w biosie jak tam przeglądasz opcje - czy to samo ?

Komp odłączony od zasilania 230 V i wyjmij baterię na 30 minut, włóż wejdź do biosu, ustaw tylko co trzeba i zapisz Save i zobacz.

Wymieniłem klawę pod port USB i chodzi wszystko jak trzeba. Możliwe, że problem tkwi w tym ps/2.

Sprawdź na innej klawie pod ps/2…

No sprawdzałem przecież i problem jest dalej, a właściwie był bo formatowałem kompa z zupełnie innego powodu i przy okazji i problem z tego tematu również o dziwo zniknął. Nie wiem co było grane, ale kamień z serca, że to nie ■■■■■■■ ps/2