Problem z klawiaturą apollo ak-340. Nie działa print screen

Witam. Kupiłem więc nową apollo ak-340, zainstalowałem wszystkie sterowniki do niej i jak klikam PrtSc to wyświetla się lista gier windowsa (windows Vista). W instrukcji pisało że tak się zrobi pisało że print screen jest pod klawiszem f12 ale jak klikam ten klawisz to pokazuję się napis na monitorze print ale w paincie nadal nie mogę screena wkleić. Wie ktoś o co kaman?

W viście jest narzędzie wycinanie.

Wiem że jest takie coś ale to trochę kłopotliwe bo tak to wystarczyło kliknąć klawisz i już a nie chce mi się za każdym razem szukać tego programu i wycinać.

a to działał jak nie instalowałeś tych sterowników, bo może czasem nie warto ich instalować bo i tak często są zbędne te stery i te ich dokładane programiki do obsługi klawiatury, może warto w ten sposób sprawdzić tą klawiaturę a może wszystko i tak będzie prawidłowo działało bez tych sterów.

Masz rację klawiatura działała również bez tych sterowników, usunę je i zobaczę czy nadal będzie się tak dziać.

Edit ech nadal nie działa print screen :confused: a i bez tych sterowników to nie działają mi niektóre multimedialne opcje ale to i tak mało przydatne skróty tylko mi chodzi o ten prtsc.

powiem ci że też mam klawiaturę multimedialną, wcale nie instaluję żadnych sterów do niej i tak większość przycisków multimedialnych działa

ale tak naprawdę to i tak ich nie używam, dla mnie to zbędny bajer, no ale to już kwestia gustu

spróbuj podpiąć tą klawiaturę u kogoś i sprawdź czy u niego będzie działać, tylko najlepiej u kogoś kto nic nie instaluje ze sterowników do klawiatury, okaże się czy jest ona dobra.

Napisałem o moim problemie do nich. A co to printa to w instrukcji pisało że on wyświetla listę gier windowsa ale po odinstalowaniu sterów nadal on nie działa ;/

no to nieźle, to może spróbuj ją zareklamować (ale jeśli jest to w instrukcji napisane to tylko wchodzi w grę możliwość nakręcenia sprzedawcy że ona nie działa prawidłowo i chcesz ją wymienić na inną. No ale to już jest tylko twoja decyzja…

ech nie wiem co robić ;/ może ten klawisz jest jakoś zaprogramowany w klawiaturze że ma do czego innego służyć? xD zobaczę czy odpiszą mi a jeżeli nie to jestem zdany na wycinak visty albo będę robił screeny frapsem :stuck_out_tongue:

jak tam chcesz, ale ja bym wymienił na inną jak nie uda ci się znaleźć jakiegoś klawisza odpowiedzialnego za PrtSc,

sprawdź bo może są jeszcze jakieś klawisze które nie działają tak jak na normalnych klawiaturach…

To może zapytaj się ich jaki klawisz wedle nich odpowiada za: PrtSc lub zwane inaczej zrzutem ekranu…

Klawisze f1 - f12 tez nie działają one są chyba zaczynają działać kiedy są sterowniki bo każdy f coś uruchamia/robi.

a sprawdź jakie masz ustawienia w klawiatury w panelu starowania, może tam masz źle ustawione…

Niee tam jest wszystko ok

To niestety zostaję chyba tylko reklamacja klawiaturki.

Bo innego rozwiązania tego problemu nie ma :slight_smile:

Hahaha nie uwierzycie wystarczyło kliknąć na taki jeden przycisk który wyłącza te zbędne bajery i działa print jak i f1-f12 :smiley: hehe dzięki za pomoc