Problem z klawiaturą - dziwne znaki


(Gblasczyk) #1

Od kilku dni, pisząc na klawiaturze zamiast wciskanych liter pojawiają mi się inne litery lub kombinacje znaków. Dla przykładu : Wciskając "s" odpala się funkcja odpowiedzialna za F1, wciskając "f" wyskakuje mi " 5f ", wciskając "a" pojawia się "â". Zmiana języka (mam zainstalowany niemiecki i angielski) i przywracanie systemu nie przynoszą żadnych rezultatów. Przed kilkoma tygodniami laptop został zalany, ale po osuszeniu i innych zabiegach działało wszystko bez zarzutów. Z góry dziękuję za pomoc!


(Witkacy75) #2

Zobacz to:

  1. http://appleblog.pl/co-robic-w-razie-zalania-laptopa

  2. http://serwis-laptopow.poldruk.com/dobr ... i-co-dalej

  3. http://forum.pcformat.pl/thread-235558.html


(Gblasczyk) #3

Nie wiem czy kwestia zalania ma tutaj jakiekolwiek znaczenie, gdyz jaki blad natury hardware'owej moze miec wplyw na wybranie kombinacji klawiszy, ktore opisalem? (wciskając "a" pojawia się "â"). Tak jak wpomnialem, lapek chodzil bez zarzutow kilka tygodni po zalaniu, wlasnie dzieki szybkiej akcji ratowniczej.


(Monczkin) #4

Gregoryffm , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978