Problem z klawiaturą Genesis Rhod 600 RGB

(Erux) #1

Witam.
Mam problem z nową klawiaturą.Przez kilka dni działała normalnie,a potem zwariowała.Zamiast z pisze “cz” zamiast c pisze “cz” oraz zamiast 1 “31” , 3 “31”.Zamiast prawego alt ścisza mi głośność, a prawym ctrl usypia system.Dodam jeszcze, że grałem tylko w CS:GO i to stało się nagle.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

(Slodki_malin) #2

W ciągu tygodnia już u nas na forum były trzy posty o Klawiaturach Genesis.
Potwierdza się jakość-mizernota.

(Erux) #3

Szukam jednak rozwiązania, ponieważ na klawiaturę przeznaczyłem ok 200zł

(Slodki_malin) #4

Wypada jedynie zareklamować,prawdopodobnie wada.
Możesz podłączyć ją u znajomego/na drugim kompie i stwierdzić czy jest tak samo.

(Erux) #5

Na drugim urządzeniu występuje ten sam problem, co dziwne jest to moja druga klawiatura, ponieważ pierwsza w ogóle nie działała.Jedynie ledy świeciły, ta działała normalnie przez kilka dni…

(Slodki_malin) #6

Odpowiedz teraz sobie sam.

(blumekjunior) #7

Przerywanie sygnału klawiszy to tryb Rapid key stroke który posiada klawiatura Rhod 600 RGB. Tryb ten ma na celu przerywanie i ponawianie sygnału w momencie gdy mamy przytrzymany klawisz, (wtedy nie ma potrzeby klikania wielokrotnie jednym klawiszem, wystarczy go przytrzymać - jest to przydatna funkcja a niektórych grach). Aby aktywować lub dezaktywować tę funkcję należy wcisnąć klawisz funkcyjny „Fn” + „Q”.

(Erux) #8

niestety ale nie działa ta kombinacja klawiszy

(Erux) #9

ale jest progres!!! zamiast pisać ciągle czczczcz to pisze czzzzzzzzzzz więc jednak coś pomogło tylko jak usunąć te c z przodu i na odwrót ;/

(WODZU) #10

Może przypadkowo nagrałeś sobie jakieś makro?
(strona 3) http://genesis-zone.com/wp-content/uploads/2017/12/Rhod_600_RGB_Genesis_manual_WEB.pdf

(Erux) #11

usunąłem wszystkie i nadal nic

(WODZU) #12

Pozostaje więc zgłoszenie gwarancyjne.