Problem z klawiaturą Genesis Rhod 600 RGB

Witam.
Mam problem z nową klawiaturą.Przez kilka dni działała normalnie,a potem zwariowała.Zamiast z pisze “cz” zamiast c pisze “cz” oraz zamiast 1 “31” , 3 “31”.Zamiast prawego alt ścisza mi głośność, a prawym ctrl usypia system.Dodam jeszcze, że grałem tylko w CS:GO i to stało się nagle.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

W ciągu tygodnia już u nas na forum były trzy posty o Klawiaturach Genesis.
Potwierdza się jakość-mizernota.

Szukam jednak rozwiązania, ponieważ na klawiaturę przeznaczyłem ok 200zł

Wypada jedynie zareklamować,prawdopodobnie wada.
Możesz podłączyć ją u znajomego/na drugim kompie i stwierdzić czy jest tak samo.

1 polubienie

Na drugim urządzeniu występuje ten sam problem, co dziwne jest to moja druga klawiatura, ponieważ pierwsza w ogóle nie działała.Jedynie ledy świeciły, ta działała normalnie przez kilka dni…

Odpowiedz teraz sobie sam.

Przerywanie sygnału klawiszy to tryb Rapid key stroke który posiada klawiatura Rhod 600 RGB. Tryb ten ma na celu przerywanie i ponawianie sygnału w momencie gdy mamy przytrzymany klawisz, (wtedy nie ma potrzeby klikania wielokrotnie jednym klawiszem, wystarczy go przytrzymać - jest to przydatna funkcja a niektórych grach). Aby aktywować lub dezaktywować tę funkcję należy wcisnąć klawisz funkcyjny „Fn” + „Q”.

1 polubienie

niestety ale nie działa ta kombinacja klawiszy

ale jest progres!!! zamiast pisać ciągle czczczcz to pisze czzzzzzzzzzz więc jednak coś pomogło tylko jak usunąć te c z przodu i na odwrót ;/

Może przypadkowo nagrałeś sobie jakieś makro?
(strona 3) http://genesis-zone.com/wp-content/uploads/2017/12/Rhod_600_RGB_Genesis_manual_WEB.pdf

usunąłem wszystkie i nadal nic

Pozostaje więc zgłoszenie gwarancyjne.

dziękuje bardzo, długo szukałem rozwiązania i nigdzie nie moglem znaleźć !