Problem z klawiaturą i myszą bezprzewodową

Dzisiaj kupilem nowy komputer z systemem Windows Vista. W zestawie była klawiatura i mysz bezprzewodowa.

Komputer się włącza. Wszystko chodzi normalnie. Po jakimś okresie czasu (10- 60 minut) nagle myszka i klawiatura przestają reagować na moje kliknięcia. RESTART. Komputer ponownie się uruchamia, znów wszystko działa przez jakiś okres czasu a po chwili znowu urządzenia przestają reagować.

Przy “zawieszeniu się” myszy i klawiatury diody nadal świecą

Mysz się zawiesza, przy bezprzeodowcyh klawiaturach powinieneś mieć taki przycisk do połączenia między urządzeniami to jest [connect] naciśnij go a następnie [connect] na myszce, potem zrób tak, z klwaiaturą. Model mojego zestawu:Logiteh Cordles MX laser 3000. Jesli nie działa może być taki wałek - błąd z podłączaniem urządzeń PnP wtedy musisz wejść w [narzędzia] i aktualizować sterownik. Dziwny przypadek. Ja polecam zainstalowanie klawiatury na xp, a potem instalowanie visty, xp lepiej przujmie, kod który się wprowadza podczas instalacji sterowników.

Sorry, ja wiem jak się włącza klawiaturę i myszkę. A jak sie zawieszą to CONNECT nie reaguje.

Ale rozwiązałem już ten problem.Doszedłem do wniosku że fale z myszki i klawiatury krzyżują się więc spróbowałem mojego pomysłu

POSTAWIŁEM MYSZ DALEKO OD KLAWIATURY, A NA ŚRODKU URZĄDZENIE NADAJĄCE SYGNAŁ.

MYSZ I KLAWIATURA ZACZĘŁY DZIAŁAĆ BEZ ZARZUTU! !!

Ale mam drugi problem. Próbowałem wgrać kilka rzeczy (instalatory odtwarzaczy, programów) ze starego komputera na nowy z Vistą. Próbowałem na Pendrive i na płytkę DVD ale gdy chciałem włączyć instalacje jakiegoś pliku pojawiał sie komunikat:

SYSTEM WINDOWS NIE MOŻE UZYSKAĆ DOSTĘPU DO OKREŚLONEGO URZĄDZENIA, ŚCIEŻKI LUB PLIKU.MOŻESZ NIE MIEĆ ODPOWIEDNICH UPRAWNIEŃ, ABY UZYSKAĆ DOSTĘP DO ELEMENTU.

"