Problem z klawiaturą i myszką

Klawiatura i myszka przez pewien czas dzialają normalnie po uruchomieniu systemu. Pisze sobie na gg, wysylam wiadomości wciskając ENTER. Po chwili zaóważam, że zaczynają się powtarzać znaki, a wciskając ENTER wiadomości nie wysyłają się. Korzystając z OPER-y, wciskając jakieś klawisze włączają się różne funkcje, tak jak gdybym miał wciśnięty SHIFT. Mając zminimalizowanych kilka programów, albo folderów na pasku systemowym i klikając na jakikolwiek z nich lewym przyciskiem myszy pokazuje mi sie okienko, czy ma otworzyć kaskadowo itp. Podczas gdy np. mam zminimalizowanego WINAMPA i klikam na niego lewym przyciskiem myszy i nic sie nie dzieje. Będąc w jakimkolwiek folderze i klikając na jakiś plik, zaznacza mi automatycznie kilka. Próbowałem formatować cały dysk, usówając wszystkie partycje i tworzyłem je na nowo. Nie pomogło…;/ Mógłby mi ktoś pomóc? Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź…:slight_smile:

Sprawdź kompa na innej klawiaturze i myszce(pożyć od kogoś sprawne).

Jeśli to nie to,to możliwe że gniazda padły na mobo.

Podpiałem inny dysk DHH i wszystki dobrze działa… To chyba nie jest wina gniazd ani klawiatury. Zastanawia mnie tylko dlaczego formatowanie nic nie dalo?;/ Może niskopoziomowe formatowanie pomoże?