Problem z klawiaturą i touchpadem

Witam

Mam otóż taki problem.

W Laptopie Samsung 10", chyba model N10, nie pamiętam dokładnie, postawiony system WinXP, uruchamia się normalnie, wszystko działa dopóki nie naciśnie się dowolnego klawisza na klawiaturze. Automatycznie wówczas blokuje się touchpad jak i sama klawiatura, nie można nic zrobić. Jedynie hard reset. Dopóki nie naciśnie się żadnego klawisza, touchpad działa bez żadnych problemów.

Wiem, że do tego laptopa był podłączany pendrive, który wcześniej był podłączony do jakiegoś komputera na uczelni. Więc od razu stwierdziłem, że pewnie jakiś robal wszedł na niego i zainfekował laptopa.

Znalazłem taki dziwny proces jak foeuve.exe . Żadnym sposobem nie da się go wyłączyć. Ani przez taskmgr ani przez cmd, tj. komende tasklist. Kiedy wpisuje ją, że takiej komendy nie ma bla bla bla;//

Oczywiście znalazłem ten plik w autostarcie, usunąłem, jak i usnunąłem z rejestru, ale on jest czymś zabezpieczony i ponownie uruchamia się on. Wiem, że jest drugi plik, tak samo nazwany tylko z rozszerzeniem .scr, foeuve.scr.

Gdy podłączyłem swojego pendrive automatycznie także został zainfekowany tym czymś.

Również tryb awaryjny tutaj nie pomaga:( Dzieje się to samo.

Co może być przyczyną ? ;// kombinowałem na wszystkie sposoby i już ręce opadają;//

Czy jedynym rozwiązaniem będzie ponowna instalacja systemu?

Żeby zrobić format, muszę pokopiować zdjęcia i inne ważne dokumenty, co może wiązać się z tym, że skopiuje on się także oczywiście.

Proszę o pilną pomoc.

Dziękuje i Pozdrawiam

humm

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile: