Problem z Klawiaturą Mechaniczną Fury Tornado

Hej, mam problem z nowa klawiaturą mechaniczną FURY Tornado. Podczas pisania klawiatura czasami zacina dany przycisk powtarzając literę wielokrotnie np. pisze coś i nnnnnnnnnnnnnagle… jedna litera powtórzona jest wielokrotnie, po czym z powrotem jest normalnie przez jakiś czas. Wymieniłem ją na nową u sprzedawcy i jest tak samo. Może ktoś miał podobny problem? Sterowniki mam wszystkie aktualne. Komp jest nowy, mam go dopiero z miesiąc. Podłączałem starą klawiaturę membranową i wszystko jest ok.

Specyfikacje PC:
-Ryzen 5 3600
-B450 Aeorus Elite
-ASUS RTX 2060 Super
WIN 10 PRO 64BIT

Ten typ tak ma.
Czasami potrafi “zgubić” literę lub cyfrę .

Jeśli masz laptopa lub innego PC sprawdź na nim czy jest to samo. Bo nie powiesz mi że to wina Windows10?

Mówisz więc, że każdy mechanik tak gubi, nawet tych drogich firm typu Razer itp?
Jutro obczaje na starym PC czy tez tak świruje.

Nie. Tylko Twój.

1 polubienie

Nie nie każdy"mechanik".
Najtańsza na morele klawiatura Razer jest za 359zł ( Razer BlackWidow Ultimate czy jakoś tak). Nie pamiętam żeby Razer’y mają takie problemy.

A może jakieś tańsze alternatywy? Ktoś doradzi coś :slight_smile:

Nie licz na to, że za mniej niż dwie stówki dostaniesz mechanika na markowych przełącznikach.

ok rozumiem, polecisz mi jakąś dobrą do 250 ewentualnie 300?

https://spcgear.com/pl/category/keyboards/

(mam GK540 Magna Kailh Red RGB)

Jaki budżet? Maks. 200zł? TKL (bez części numerycznej) może być? Rodzaj podświetlenia (RBG, jednokolorowe) nie ma znaczenia?

nie, do 250zł, ma działać dobrze i tyle. Nie musi sie swiecic jak psu jajca

@anon67650823 spodobała mi sie ta GK540, chyba wezmę :slight_smile: Dzięki za propozycje