Problem z KlawiAturą multimedialną a4aTech

Witajcie zakupiłem nową multimedialną klawiaturę a4Tech Evolution model:Slim Multi

Mam pewien problem za każdym razem kiedy nacisnę jedynkę odpala się windows media player

jest to bARdzo denerwujące kiedy coś piszę albo się loguje i nagle wyskakuje mi okienko windows media player.

Pozatym przycisk shift nie działa praWidłowo przykładem jest mój nick kiedy naciskam shift aby napisać coś dużA literą pojawia się literka “a” jest to denerwujące ponieważ musze cały czas kaSowAć a z przodu wyrazu po każdym naciśnięciu shiftu

lewy ctrl działa jak tab (robi odstępy) niektóre litery robią się duże mimo iż nie nacisnĄłem shiftu

Proszę pomóżcie mi drodzy forumowicze

Jaki system ?

Sprawdź na innym kompie i/lub pod bootowalnym z płytki/pendrive’a linuksem, np ubuntu, jeśli pod tymi systemami będzie działać normalnie to oznaczać będzie jedynie, że masz coś z systemem (wirusy, syf, itp).

Windows XP nie mam wirusów komp codziennie skanowany nodem 32 chodzi bardzo szybko niepotrzebne programy są usuwane dużo wolnego miejsca itd

Dobra, ale czy zastosowałeś się do tego co napisałem i czy przyniosło to jakiś skutek?

Uszkodzona klawiatura - zastosuj się do rady SPECTATORa

aKlawiaTura , zainstaluj sterowniki dołączone do klawiatury :idea:

aKlawiaTura , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=50&t=394978