Problem z klawiaturą- nie dziala ale nie jest zepsuta

moja klawiatura zwariowala! gdy probuje wcisnąc jakikolwiek klawisz albo wykakuje caly rządek znakow albo wlączają mi sie jakies dziwne opcje opery. w chwili obecnej pisze klawiaturą ekranową, ktora rowniez nie jest w elni sprawna - z polskich znakow dziala tylko “ą” reszta uruchamia rozne opcje opery w nowych oknach. co moze byc tego przyczyną? przeskanwalam komputer antywirem, ale to nic nie pomolo! help! !!

masz jakąś inną klawiature ? jeśli nie to od kogoś pożycz i sprawdź czy działa byc może to wina klawiatury.

mam druga, ale tez nie dziala :frowning:

milkaaa ,

daj log z HiJack .

Na początek przeskanuj komputer za pomocą Spyware Doctor Starter Edition oraz Trojan Remover

milkaaa ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

kej ja też mam problem pomocy nie mogę nacisnąć na klawiaturze dwa razy tego smego przycisku nie działa powtarzanie pomocy

Mi to wygląda na objawy zalalania klawiatury - gdy ja swoją zalałem też działała ale były z nią identyczne problemy

wojtekupiecki załóż swój temat.