Problem z klawiaturą, nie mogę kliknąć jednocześnie dwóch naraz rożnych klawiszy

(chybayo) #1

Nie wiem czy to dobry dzial no ale cóz.

Od wczoraj mam problem z klawiaturką Modecom K-MC-800U, chodzi o to ze nagle z jakiegoś powodu nie moge kliknąć jednocześnie dwóch naraz róznych klawiszy przez co nie moge grać w gierke taka jak lol, wciskac jednoczesnie spacji albo alt i klawisza E, nie moge tez pisac polskich znakow. Mam tak z klawiszami E, Z, L i pewnie paroma innymi a co najlepsze wszystkie te guziki osobno dzialaja. Ktoś coś? jakaś rada? Na klawiaturze od laptopa normalnie da sie wszystko wciskać i wpisywać a tutaj nie, czyzby wysiadla mi klawka poprostu?

(krystian3w) #2

Sprawdź czy na USB 2.0 (czarny) masz taki sam problem lub na innym komputerze.
Jak zacznie działać na USB 2.0 to może niefortunnie ostatnio podłączyłeś.

(chybayo) #3

Przepinanie klawki nic nie daje, wlasnie zauwazylem ze cos musi byc nie tak z klawiszem alt i spacją, bo np ctrl + e dziala bez problemu ale spacja + e albo alt + e nie da rady…

(chybayo) #4

Jestem idiotą. Kiedyś troszkę zalałem prawą strone klawiatury i generalnie wszystkie przyciski mi się lepiły i nie odbijały, przed chwilą zauważyłem że mam wciśnięty klawisz END, który był powodem całego krzyku…

Temat do zamknięcia :sweat_smile: