Problem z klawiaturą, nie mogę kliknąć jednocześnie dwóch naraz rożnych klawiszy

Nie wiem czy to dobry dzial no ale cóz.

Od wczoraj mam problem z klawiaturką Modecom K-MC-800U, chodzi o to ze nagle z jakiegoś powodu nie moge kliknąć jednocześnie dwóch naraz róznych klawiszy przez co nie moge grać w gierke taka jak lol, wciskac jednoczesnie spacji albo alt i klawisza E, nie moge tez pisac polskich znakow. Mam tak z klawiszami E, Z, L i pewnie paroma innymi a co najlepsze wszystkie te guziki osobno dzialaja. Ktoś coś? jakaś rada? Na klawiaturze od laptopa normalnie da sie wszystko wciskać i wpisywać a tutaj nie, czyzby wysiadla mi klawka poprostu?

Sprawdź czy na USB 2.0 (czarny) masz taki sam problem lub na innym komputerze.
Jak zacznie działać na USB 2.0 to może niefortunnie ostatnio podłączyłeś.

Przepinanie klawki nic nie daje, wlasnie zauwazylem ze cos musi byc nie tak z klawiszem alt i spacją, bo np ctrl + e dziala bez problemu ale spacja + e albo alt + e nie da rady…

Jestem idiotą. Kiedyś troszkę zalałem prawą strone klawiatury i generalnie wszystkie przyciski mi się lepiły i nie odbijały, przed chwilą zauważyłem że mam wciśnięty klawisz END, który był powodem całego krzyku…

Temat do zamknięcia :sweat_smile:

1 polubienie