Problem z klawiaturą, pomieszane klawisze

Witam, w moim laptopie pomieszały się klawisze. Gdy klikam “w”, oprócz normalnego działania zmniejsza się poziom dźwięku, e włącza opcje udostępniania ekranu oraz eksplorator plików, niektóre klawisze po wciśnięciu dają zbitki 2 liter. Co ciekawe po zresetowaniu komputera przez chwilę wszystko działa normalnie, a dopiero potem znów się psuje. Jakiś czas temu zalałem klawiaturę słodkim napojem, ale to było już miesiąc temu i jeszcze do wczoraj wszystko działało prawidłowo. Proszę o pomoc. Co należy zrobić? Czy konieczne będzie oddanie komputera do serwisu?

Mam ten sam problem, oprócz tego ctrl wcale mi nie działa, ale klawiatura nie była zalana

Co się miało skleić, widocznie skleiło się dopiero teraz. Co najmniej wymiana klawiatury wydaje się pewna.

Mozesz Przeczyscic klawiature sa do tego specjalne srodki jezeli nie wyjdzie to pojedz do serwisu zeby zmkenili ci klawiature

Panel sterowania\Ułatwienia dostępu\Centrum ułatwień dostępu\Ułatw korzystanie z klawiatury

Sprawdź czy nie masz włączonych klawiszy filtru, klawiszy trwałych czy czegokolwiek innego. Takie kwiatki się mogą robić, a jakiś klawisz czy sekwencja to uruchamia.

Boże wymiana klawiatury ale spec się znalazł,zrób fote układu klawiszy i ją wyczyść zobacz czy w windowsie masz może ustawione PL polska programisty

Podłącz inna klawe i zobacz czy dalej sie psuje, jesli tak to wina softu

Nawet jakby był inny polski układ (np. 214) czy amerykański to on nie ma źle zbindowanego Ctrl.