Problem z klawiaturą, pomieszane klawisze

(Yasieg) #1

Witam, w moim laptopie pomieszały się klawisze. Gdy klikam “w”, oprócz normalnego działania zmniejsza się poziom dźwięku, e włącza opcje udostępniania ekranu oraz eksplorator plików, niektóre klawisze po wciśnięciu dają zbitki 2 liter. Co ciekawe po zresetowaniu komputera przez chwilę wszystko działa normalnie, a dopiero potem znów się psuje. Jakiś czas temu zalałem klawiaturę słodkim napojem, ale to było już miesiąc temu i jeszcze do wczoraj wszystko działało prawidłowo. Proszę o pomoc. Co należy zrobić? Czy konieczne będzie oddanie komputera do serwisu?

(Dominiq2707) #2

Mam ten sam problem, oprócz tego ctrl wcale mi nie działa, ale klawiatura nie była zalana

(Astor44) #3

Co się miało skleić, widocznie skleiło się dopiero teraz. Co najmniej wymiana klawiatury wydaje się pewna.

(Maciej Pomoc Techniczna) #4

Mozesz Przeczyscic klawiature sa do tego specjalne srodki jezeli nie wyjdzie to pojedz do serwisu zeby zmkenili ci klawiature

(LORDEK) #5

Panel sterowania\Ułatwienia dostępu\Centrum ułatwień dostępu\Ułatw korzystanie z klawiatury

Sprawdź czy nie masz włączonych klawiszy filtru, klawiszy trwałych czy czegokolwiek innego. Takie kwiatki się mogą robić, a jakiś klawisz czy sekwencja to uruchamia.

(Touh) #6

Boże wymiana klawiatury ale spec się znalazł,zrób fote układu klawiszy i ją wyczyść zobacz czy w windowsie masz może ustawione PL polska programisty

(Wolverine1337) #7

Podłącz inna klawe i zobacz czy dalej sie psuje, jesli tak to wina softu

(krystian3w) #8

Nawet jakby był inny polski układ (np. 214) czy amerykański to on nie ma źle zbindowanego Ctrl.