Problem z klawiaturą - prawy shift działa wybiórczo

Nie jest to chyba problem z oprogramowaniem ale jest to niewątpliwie problem.

Szukam pomocy i ostrzegam - jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o komputery.

Mam problem z prawym shiftem. Mam klawiaturę a4tech slim moon. Do tej pory wszystko działało poprawnie. Ale od dziś prawy shift nie współpracuje z ośmioma klawiszami:

asdf jkl;

tylko z powyższymi ośmioma. Z pozostałymi działa normalnie. Lewy shift działa prawidłowo. Szperając po necie w poszukiwaniu odpowiedzi wyłączyłam już skróty do trwałego shifta i ściągnęłam sterowniki ze strony producenta. Zrestartowałam komputer. Sprawdziłam czy klawiatura podłączona jest prawidłowo. I nadal jest ten sam problem. Z tymi ośmioma klawiszami prawy shift współpracować nie chce.

Czy to wina klawiatury i kupić nową czy coś niechcący przestawiłam ustawiłam i jednym przyciskiem jestem w stanie wrócić do poprawnej pracy klawiatury?

Nie używam foobara - więc nie mam włączonych żadnych global hotkey. I nie mam gdzie podłączyć klawiatury do drugiego kompa żeby sprawdzić czy problem się powtórzy.

Z góry dziękuję za pomoc.

(Przepraszam - zmieniłam)

tagit , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Nie instalowałaś niedługo przed tym jakiegoś programu? Może jakiś przechwytuje skróty klawiszowe prawego shifta z owymi przyciskami. Jeśli instalowałaś coś ostatnio to poszukaj w ustawieniach tego/tych programów czy nie używają właśnie takich skrótów klawiszowych.

Nie instalowałam nic co mogłoby wpłynąć na pracę shifta. A przynajmniej tak mi się wydaje. Co dziwne - klawiatura znowu działa poprawnie. Sama się naprawiła :slight_smile: