Problem z klawiaturą RHOD 600

Witam mam problem, zauważyłem to podczas gry a potem na samej klawiaturze, podczas gdy trzymam jakiś przycisk np. TAB w grze CS:GO to mogę go trzymać tylko przez 1s potem w grze zaczyna mrugać konsola ( ponieważ TAB jest odpowiedzialny za konsole ), rowniez jest tak gdy kilkam W I A to gdy wykryje W to przez 2s idzie w przod a potem zmienia sie na A i idzie przez 2 s w lewo. Na klawiaturze zauwazylem to ze podczas trzymania CAPS LOCK / NUM LOCK to dioda jest zaswiecona i strasznie szybko miga. Nie wiem czym jest to spowodowane ale klikalem przyciski P1,P2,P3, MR nad klawiszami F1,F2 i nie wiem do czego one sluza, a moze wlasnie one sa problemem? Proszę o pomoc!

1 polubienie

Też tak mam

Ziomek tak jak napisałem też tak miałem ale pobrałem aplikacje do tej klawiatury i zresetowałem ustawienia dałem na zastosuj i działa. Jakby co aplikacja jest po angielsku tu masz link

http://genesis-zone.com/pl/product/rx66-klawiatura-dla-graczy/

Jakby co zjeżdzasz w dół i tam będzie pisać wsparcie kliknij w to no i pobierz sterowniki.
Mam nadzieje, że pomogłem :smiley:

No tak tylko ja mam klawiature RHOD 600 A NIE RX66

Ja mam taki problem z tą klawiaturą, że gdy pisze z to mi pisze cz i gdy pisze c to pisze cz i wgl