Problem z Klawiaturą - Robi co chcę,


(kacpios) #1

Witajcie, problem jest następujący.Otoż moja klawiatura robi co chcę to znaczy nie mogę stawiać kropek,Nie mogę wlączyć Menadżera Zadań, przycisk Ctrl ciągle zaznacza mi ikony zamiast otwierać skroty.Nie mogę pisać O z kreską. Po prostu pieklo.Nie mam pojęcia co robić.Kiedy na przyklad siedzę w edytorze tekstu Notatnik Zamiast Backspace pojawiają się Kwadraty a zamast przyciskow otwierają się inne funkcje typu znajdź Zapis. Nie raz komputer się resetuję albo wchodzi w hibernacje. Dodam że mam nową plytę glowną. Przepraszam za blędy lecz nic nie mogę na to poradzić. Bardzo proszę o pomoc ;(.


(Sicu (Final)) #2

jaką masz klawiaturę?


(Jaromir Zurawski) #3

Zobacz czy kabel jest cały, nieuszkodzony :wink:


(XMan) #4

  • zainstalowałeś nowe sterowniki do płyty głównej Chipset?

Często po zmianie płyty głównej pomaga jedynie format ponieważ na dysku są stare/nieodpowiednie sterowniki.

Oprócz tego może musisz ustawić klawę w BIOS-ie.

Jaka tj. klawiatura, komputer, może laptop ?

B. mało danych :frowning:


(suchmen) #5

Wciśnij lewy ctr + shift i zobacz czy pomogło. Sprawdź w ustawieniach windows w panelu sterowania czy masz ustawiony język klawiatury "polski programisty"


(kacpios) #6

To tak klawiatura Logitech, mam język ustawiony Programisty Komputer Wszystkie sterowniki zainstalowane te z poprzedniej plyty usunąlem jednak problem tkwi w zalaniu klawiatury (Wczoraj ją czyścilem :frowning: )I pytanie moje jest takie, Czy są możliwości zmiany funkcji klawisza np Ctrl na przycisk Alt ?


(suchmen) #7

A z ciekawości jaki to model? Ja mam bezprzewodową lx710 z myszką też z tego modelu


(Sicu (Final)) #8

a gdy zmieniłeś płytę główną to od tego momentu zaczęło się to dziać?