Problem z Klawiaturą - Robi co chcę,

Witajcie, problem jest następujący.Otoż moja klawiatura robi co chcę to znaczy nie mogę stawiać kropek,Nie mogę wlączyć Menadżera Zadań, przycisk Ctrl ciągle zaznacza mi ikony zamiast otwierać skroty.Nie mogę pisać O z kreską. Po prostu pieklo.Nie mam pojęcia co robić.Kiedy na przyklad siedzę w edytorze tekstu Notatnik Zamiast Backspace pojawiają się Kwadraty a zamast przyciskow otwierają się inne funkcje typu znajdź Zapis. Nie raz komputer się resetuję albo wchodzi w hibernacje. Dodam że mam nową plytę glowną. Przepraszam za blędy lecz nic nie mogę na to poradzić. Bardzo proszę o pomoc ;(.

jaką masz klawiaturę?

Zobacz czy kabel jest cały, nieuszkodzony :wink:

  • zainstalowałeś nowe sterowniki do płyty głównej Chipset?

Często po zmianie płyty głównej pomaga jedynie format ponieważ na dysku są stare/nieodpowiednie sterowniki.

Oprócz tego może musisz ustawić klawę w BIOS-ie.

Jaka tj. klawiatura, komputer, może laptop ?

B. mało danych :frowning:

Wciśnij lewy ctr + shift i zobacz czy pomogło. Sprawdź w ustawieniach windows w panelu sterowania czy masz ustawiony język klawiatury “polski programisty”

To tak klawiatura Logitech, mam język ustawiony Programisty Komputer Wszystkie sterowniki zainstalowane te z poprzedniej plyty usunąlem jednak problem tkwi w zalaniu klawiatury (Wczoraj ją czyścilem :frowning: )I pytanie moje jest takie, Czy są możliwości zmiany funkcji klawisza np Ctrl na przycisk Alt ?

A z ciekawości jaki to model? Ja mam bezprzewodową lx710 z myszką też z tego modelu

a gdy zmieniłeś płytę główną to od tego momentu zaczęło się to dziać?