Problem z klawiatura w laptopie po odinstalowaniu avasta

Witam.man laptop Toshiba z Windows 8pro.jakis czas temu zainstalowałem wersje Trial programu avast internet Security.kiedy skończył się czas próbny działania programu to go odinstalowalem i wtedy przestała działać klawiatura w laptopie.zrobilem backup systemu sprzed momentu odinstalowania tego programu i klawiatura znowu działała.potem znowu odinstalowalem tego avasta i znowu mi klawiatura nie działa a nie mogę już zrobić backup windowsa do momentu gdy ten avast był jeszcze zainstalowanyni gdy klawiatura wtedy działała.gdy wszedłem w menadżer urządzeń to przy klawiaturze mam wykrzyknik i informacje typu “System Windows nie może uruchomić tego urządzenia sprzętowego, ponieważ jego informacje o konfiguracji (w rejestrze) są niekompletne lub uszkodzone. (Kod 19)”.kiedy daje aktualizacje sterownika klawiatury to pokazuje się tekst że już jest najnowszy sterownik.dlaczego tak się stało po odinstalowaniu tego avasta i jak to (krok po kroku) naprawić? Dzięki z góry za odpowiedz.

Aha i jak wchodzę do sterownika klawiatury to pojawia mi się: c:windows/system32/drivers/i8042prt.sys oraz c:windows/system32/drivers/kbdclass.sys

mam to samo i nie moge wpisac hasla do lapka ale znalazlem klawiature ekranowa poinformuje jak znajde rozwiazanie a napewno znajde

Dodane 01.03.2013 (Pt) 11:58

wejdz na ta strone i pobierz pilk

http://www.avast.com/uninstall-utility

na pulpit przerzuc program i uruchom laptop w trybie awaryjnym a nastepnie uruchom wybierz avast 7 internet security i kliknij przycisk remowe uruchom ponownie komputer gotowe :smiley: