Problem z klawiaturą w laptopie

Witam, od 2 tygodni borykam się z dziwnym problemem. Mianowicie, z początku laptop sam “wciskał” literę “A” co jakiś czas. Teraz sam klawisz “A” nie reaguje kompletnie, a mimo tego, co jakiś czas gdy chcę coś wpisać to wygląda to tak : “aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa” i nie mogę tego zatrzymać. Kupiłem klawiaturę usb i działa ona bez zarzutu (litera “A” działa) z tym że dalej występuję w/w problem z automatycznym wpisywaniem litery. Zrobiłem format, dalej to samo. I moim zdaniem jest to jakaś wada mechaniczna klawiatury z laptopa i chciałbym zobaczyć jaki efekt przyniosło by wyłącznie oryginalnej klawiatury z laptopa, abym mógł się posługiwać tylko tą na usb. Wtedy pokazało by czy to jest wada mechaniczna samej klawiatury czy może problem tkwi w systemie. Jednak nie mogę tej klawiatury wyłączyć. Za każdym razem gdy odinstalowuję sterowniki to klawiatura nadal działa a sam problem nie znika. Dodam że nigdy nie zalałem klawiatury, ani nie uszkodziłem jej, problem pojawił się z dnia na dzień. Bardzo proszę o pomoc w całej tej sprawie, pozdrawiam.         

Mój laptop to: Asus X55LN

witam,

a spróbuj uruchomić laptop z płyty z linuxem zobacz czy tam też występuje ten problem, jeśli tak jest wada mechaniczna i możesz sam coś z tym zrobić lub oddać na gwarancję.

Taśma jeśli od samej klawiatury. Jak widać po opisie twojego wątku to problem musi gdzieś tkwić gdzie po za USB czy sygnałem z Taśmy do płyty głównej. A może gdzieś wilgoć się wdarła ?

Nie ma mowy o żadnej wilgoci. Teraz po kilku już dniach klawiatura kompletnie nie reaguje (co po części zlikwidowało problem ponieważ moge posługiwać się klawiaturą USB)