Problem z klawiatura :(

Notebook Acer Aspire 3614WLMI,XP HE, 1.6Ghz, 1Gb ram

Pare godzin temu bez konkretnego powodu czesc klawiszy ,zmienila" funkcje; by napisac ten post musze pisac przy uzyciu klawiatury numerycznej ;/ Przed zaladowaniem windows jest ok, pozniej czesc znaczen sie sypie, we wlasciwosciach klawiatura niby dziala poprawnie, odinstalowalem/zaistalowalem klawiature nic to nie dalo. Klawiatury nigdy nie zalalem. Dany klawisz zmienia swoje znaczenie w ograniczonym zakresie np; cyfra zero: /kolejne klikniecia/ 80=p 4680=P4680=PP4680=P46804680=0=PP``4680=P4680=P`468 I tak to wyglda, Spybot nic nie znalazl, nawala czesc klawiszy, tekstowe raczej ok, padly odlegle klawisze od siebie… :frowning: pomocy :frowning:

Najpierw zobacz na pasku języka czy masz ustawiony polski (programisty)(jeśli nie masz na pasku to poszukaj w panelu sterowania)

Co co Spybota - ma mizerną skuteczność, radzę zmienić np. na Malwarebytes Anti-Malware

Spróbuj nacisnąć CTRL+SHIFT może pomoże :slight_smile:

pawprzybyla ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.