||Problem z klawiaturą!

| Cześć | !!

\Mam problem z klawiaturą |(od wczoraj) gdy naciskam [shift] dowolny! to mi wyskakuje"|||||||\|||||||\||" (zależy czy naciskam z prawej strony klawisza czy z lewej)

|To nie wina systemu, byłem u kumpla i uniego klawiatura tak samo się popisuje, format nic nieda :stuck_out_tongue:

|Miał ktoś już coś takiego ??

|Mam nadzieje że niebęde musiał nowej klawiatury kupić :frowning:

w podanym tekscie skasowałem tylko kilka razy"||||\||"

niestety obawiam się ze będzie konieczna wymiana klawiatury bo to najprawdopodobniej jakies zwarcie w klawiaturze.

te : |||\\ to wzory z klawiszy bezpośrednio sąsiadujące przy klawiszu shift(przynajmniej umnie :D), moze jakoś delikatnie wciśniete są, lub wciskają sie przy wciskaniu shifta! A stery do klawy posiada :?: moze je przeinstalować :slight_smile:

Otwórz klawiaturę i dokładnie ją wyczyść. Zwłaszcza styki.

Może pomoże na zwarcie.

|Shift jest u mnie pod enterem a klawisz od ||\|| jest nad | !!

|Pierwsze co zrobiłem to wziełem się za czyszczenie | !!

Skoro wyczyściłeś ‘klawę’ i dalej jest nie tak jak powinno, to sądzę, że już nic pomocnego nie da się uczynić, więc wymiana klawiatury w moim mniemaniu jest najlepszym rozwiązaniem.

Wymień sobie klawiaturę. Najpewniejsze rozwiązanie. :smiley:

Niech ktoś skasuje to co napisał Alejak bo byłem u kumpla i u niego terz tak się robiło !!

Ale [shift] i [] mają różne rozmiary i napewno ich nie pozamieniałem :stuck_out_tongue:

A teraz mam klawke od kumpla i jest OK!

Dzięki za pomoc Alejak :-x

Cytowany post kosz jako nie mający żadnego związku z tematem topica:

Zmiana “machaniczna” klawiszy bzdura

zmiana y na z wina złego wyboru układu klawiatury.

Tak że obydwie podane przyczyny na pewno nie mają nic wspólnego ze złą reakcją komputera na naciśnięcie klawisza shift .