Problem z klawiaturo czy zepsuty komputer?

Mój problem polega na tym ,że podczas instalacji GTA SA chciałem napisać gdzie ma się ona zainstalować podczas pisania komputer zaczął wydawać z siebie dziwne dźwięki “pisk” i nie stawiał liter. Zresetowałem go nadusiłem przycisk na klawiaturze i wtedy się komputer zawiesił i nie mogłem ruszać myszko. Zainstalowałem Windowsa xp na z formatem wszystkich dysków ale problem dalej funkcjonuje.

Proszę o pomoc.

Pisze z klawiatury ekranowej. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Przed chwilo nadusiłem przycisk ale teraz rozległ się pisk. Sad Miałem nadzieję.

Przez chwile mi działała normalnie. Ale tylko przez chwile. :frowning:

pawel256 , podłącz inną klawiaturę i zobacz co będzie się działo.

Klawiatura nie jest zabrudzona??Jeśli tak to ją otwórz o porządnie wyczyść.

Może Ci sie jakiś klawisz zablokował i stąd ten pisk,lub kabel masz uszkodzony.Porzadnie wyczyść i sprawdź klawiature.

ide do kolegi po klawiature

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 12:32

Przed wyjściem trochę ją potelepałem i :mrgreen: działa normalnie. :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :o

:cojest:

życie :smiley:

a ja tyle nerwów straciłem i formata robiłem :oops: :lol: :stuck_out_tongue:

ciekawy przypadek może być tak ze wejście zostało uszkodzone :frowning: ale w twoim przypadku jak widać to nie możliwe :smiley: