Problem z klawiszami filtru

Witam,

Mam taki problem, że co jakiś czas (mniej więcej co 2 minuty) włączają mi się klawisze filtru, co powoduje, że na przykład wciskając na klawiaturze “1” wyskakuje mi “!”, albo jak zaznaczam na pulpicie jedną ikonkę, to przy okazji zaznacza się kilka innych. Dodam tylko, że w ustawieniach wyłączyłem opcję UrucHAMIANIA TYCH KLAWISZY POPRZEZ PRZYTRZYMANIE “shift” przez 8 sekund. ZResztą pROBLEM jEST TAKI,ZE W OGOLE SHIFTA NIE dotykam, a ta funkcja i tak się włącza:/ DO tEGO CO CHWILa PISZE DUZYMI LITERAMI, CO ZRESZTA WIDAC W MOIM POSCIE i w ogole nie mam pojęcia jak to wyłączYć. JESTEM JUZ do tego stopnia tym wsciekły, że za chwilę chyba od nowa poSTAWIę Windowsa, bo brak mi nerwów i czasu na zabawy z tym systemem. Niemniej jednak byłbym szalenie wdzięczny, jAK by ktoś był w stanie podać mi wyjaśnienie takiego stanu rzeczy i jego ewentualne roZwiązanIe.

Pozdrawiam,

Wejdź w Panel sterowania >> Opcje ułatwień dostępu

Poodznaczaj wszystko. :wink:

To co tam mam zaznaczone to tylko ustawienia standardowe. Ale spróbuję zrobić tak jak piszesz - odznaczę wszystko. Dam znać o efektach później, bo na razie siedzę w pracy i nie mam dostępu do mojego kompa domowego.

Pozdrawiam

Złączono Posta : 30.06.2007 (Sob) 14:24

A więc odznaczyłem wszystko i nic to nie dało. Dzisiaj reinstaluję Windowsa, ale jakby ktoś wiedział, jak coś takiego rozwiązać, to byłbym wdzięczny za informację;)

Pozdrawiam