Problem z klawiszami i myszką w Acer 3000+

Witam. Moja siostra ma w posiada starszego laptopa z przed około 3 lat jest to ACER ASpire 3000+. Problem jest nastepujący. Włączy sie system chwile pochodzi i nagle scina sie kursor myszki i nie reaguje wraz z klawiaturą. Może Wy coś wiecie na ten temat :slight_smile:

Może napisał byś coś więcej, jaki masz system, parametry laptopa, od kiedy taka sytuacja ma miejsce itp.

System Windows XP Professional, Karta jakaś Sis M760GX, RAM 1 x 512 MB KinGston + 1 x 256MB Infineon , Procesor AMD Sempron 1800GHz , reszty nie pamietam. Taka sytuacja trwa od około kliku dni góra 3 dzionki nic sie nie da zrobic. Mysle własnie czy nim o sciane nie rzucic jesli coś grubiej sie spie… :mrgreen:

przeskanuj system

zainstaluj SP2

a jeśli to nie pomoże wgraj openSUSE lub Ubuntu :smiley:

Próbowałeś w trybie awaryjnym przywrócić system ?

Na pierwszy rzut oka wygląda mi to na konflikt sterowników.

System skanowałem, zainstalowałem nawet na nowo XPeka mam zintegrowanego z SP2. W trybie awaryjnym jeszcze nie próbowałem :x

Na 99,9% walnięta bateria. W starszych Acerach, to niestety dość częsta przypadłość,

która własnie tak się objawia.

Wyjmij baterię i uruchom laptopa na samym zasilaczu.

Powinien działać.

Baterie można niedrogo kupić na Allegro.

Miałem tak samo to wina baterii

przemek8423 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zapoznałem sie i pomogło po wyjęciu baterii wszystko śmiga cacy jak dawniej. :shock: