Problem z klientami torrent na Neostradzie 1024

Tak więc jak wyżej posiadam neostradę 1024 liveboxa model sagem fast 3202 TP oraz na moje nieszczęście wielki problem z wszelkimi klientami torrentowymi. Przedstawię mój problem na przykładzie najnowszego Bitcometa: otóż ściągam jakiegoś torrenta i zaczynam pobieranie. Z prędkościami nie mam żadnych problemów, ale po jakimś czasie od włączenie programu i zaczęcia ściągania(czasami po 5 minutach a czasami po 20) transfer pobieranego pliku spada do 0 oraz przestaje działać internet na całym kompie(żadnych stron itd. ogólnie nie wykrywa połączenia internetowego). Kiedy to już się stanie nie pomaga nawet zwykły reset kompa, dopiero zresetowanie liveboksa przywraca internet na kompie. Ten problem pojawia mi sie z wszelkimi klientami torrenta(próbowałem już kilka np.uTorrent). Najdziwniejsze jest to, że problem ten pojawił się u mnie od jakiegoś niecałego miesiąca. Wcześniej, czyli przez jakieś pare ładnych miesięcy, korzystałem z bitcometa i wszystko było w porządku. Nie wiem skąd pojawił się problem, ale patrząc po innych forach zauważyłem, że sporo ludzi cierpi na ten sam problem. Proszę was o pomoc :frowning:

Witam.Miałem ten sam problem.Masz na pulpicie skrót od Liveboxa “Konfiguracja”.Klikasz i wchodzisz na stronę swojego Liveboxa.Livebox ma swój Firewall(a muli net jak…),którego wyłączasz i po kłopocie(przynajmniej u mnie wszystko wróciło do normy).Zapora mi nie potrzebna bo mam własną Kerio.Pzdr.