Problem z klientem poczty

do obsługi poczty uzywam programu incredimail xe wersja 1856 i mialem format c jednakze na innym dysku zapisalem sobie caloa poczte :smiley: i teraz chcialbym ja zaimportowac do tego programu co jest jednak niemozliwe gdyz jak daje importuj widaomosci to w foldezr w ktorym sa te wiadomosci nic nie widzi :frowning: i odrazu mam pytanie gdie sa zapisywane wszystkie listy ktore dostaje ??

W jaki sposób zapisałeś pocztę na innym dysku, jeżeli przez polecenie eksportuj to musisz użyć polecenia importuj i wybrać odpowieni format bo może być ich więcej niż jeden, dlatego może nie widzieć tych plików, gdyż domyślnie wyświetlają się zawsze te pliki których poszukuje program.

dalem poprostu zapisz jako… i tyle :smiley:

Powinieneś użyć polecenia eksportuj, żeby późńiej móc importować, Jeżeli dałeś zapisz jako to możesz spróbować opcji otwórz za pomocą programu incredimail. Napisz jeszcze jakie rozszerzenie maja zapisane przez Ciebie pliki.

rozszerzenie tych plikow to .eml

Spróbowałem czegoś takiego w oe. Plik możesz otworzyć klikająć prawym otwórz przy pomocy i wybierasz program incredimail z listy. Powinno pomóc. Na przyszłość używaj polecenia wyeksportuj (najlepiej do csv). Jak nie wyjdzie daj znać.