Problem z kluczem licencji Unreal Tournament 2004


(Tux4) #1

Witam. Otóż któregoś dnia zainstalowałem sobie Unreal Tournament 2004. Po kilku dniach zdarzyła się awaria komputera i musiałem potem zainstalować ponownie Windows. Po instalacji chciałem uruchomić UT2004 zainstalowaną wcześniej przed awarią. Podczas uruchamiania gry wyskoczył mi komunikat: "Wpisany klucz gry wydaje się nieprawidłowy. Musisz ponownie zainstalować grę i wpisać klucz gry jeszcze raz." Oczywiście robiłem reinstalkę gry i wszystko działało dobrze ale ponieważ zdarzają mi się bardzo często awarie systemu Windows to instalowanie tego w kółko byłoby zbyt uciążliwe. Muszę czekać zawsze aż mi się gra zainstaluje a to trwa bardzo długo. Da się zrobić tak żebym po każdej reinstalce Windows nie musiał od nowa instalować gry? Żeby mi się nie wyświetlał ten komunikat? W jakim pliku są zapisane informacje o kluczu gry?

Będę wdzięczny za pomoc.


(Umx) #2

Podaj emaila, to podeślę Ci programik, którym w kilka sekund rozwiążesz swój problem.

Pozdrawiam.


(greh) #3

Czyżby keygen? [-X


(Umx) #4

A co Ci do tego, greh? Wszystkich od razu z góry posądzasz o łamanie prawa? Na szczęście poufność korespondencji w tym kraju jest wciąż gwarantowana prawnie i Twoje wścibskie "jedynie słuszne" tatusiowe obawy, wzbudzają tylko śmiech, nadgorliwcze :slight_smile:

Może zaraz walniesz mi naganę do dzienniczka? Daj spokój, chłopcze i ścigaj prawdziwych przestępców, zamiast wyimaginowanych, greh.