Problem z kluczem USB do myszki bezprzewodowej

Witam.

Mam mały problem z bezprzewodowa myszką. Otóż klucz USB od tej myszki złamał mi się no i mam takie pytanie czy jest możliwość ustawienia myszki pod bluetooth tak żeby myszka chodziła?

Proszę o pomoc.

Z reguły tak. Nie trzeba mieć koniecznie oryginalnego klucza. Można podpiąć inny

pootom , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A w jaki sposób mogę to zrobić??

Normalnie. Podpinasz klucz USB, jeśli jest to konieczne to parujesz myszkę BT z komputerem i działasz

Chyba mi nie wykrywa myszki :frowning:

Chyba czy nie wykrywa? Być może jednak potrzebujesz oryginalnego adaptera

a czy napewno tam mysza działała na bluetooh może na jakieś inne fale radiowe (podczerwien, wiraless , itp.)prawie każdy z takich odbiorników może być zmontowany jako “pendraivo podobny” klucz. Najlepiej podaj dokadnie model gryzonia

No nie wiem właśnie :frowning: ja tą myszkę kupowałem w ten sam dzień co laptopa… Firma myszki Logitech… A dalszej nazwy nie widzę :frowning: A można to jakoś sprawdzić czy to się łączy przez wireless??

EDIT: Podpiąłem podczerwień do laptopa… Trzeba teraz jakoś sparować go z myszką??

Przepraszam za post pod postem ale już jedną wiadomość edytowałem no i teraz mam jeszcze jadną ważną wiadomość. Znalazłem moją myszkę na stronie producenta. Oto link: http://www.logitech.pl/produkty/myszki- … yczna.html

Pomóżcie, proszę :frowning:

Logitech® Cordless Mini - łączność radiowa(nie bluetooh) 10 kanałowa , myszy i klawiatury pracują w zakresie około 2,4Ghz. Taki odbiornik bez kompletu mysz czy klawiatura będzie trudno dokupić chyba że coś na allegro się znajdzie.

Czyli podłączenie do podczerwieni albo do bluetooth nic nie da?? Jedyne wyjście to kupno nowej myszki?? :frowning:

a któryś z tych by nie pasował?