Problem z kluczem USB do myszki bezprzewodowej

(Pootom) #1

Witam.

Mam mały problem z bezprzewodowa myszką. Otóż klucz USB od tej myszki złamał mi się no i mam takie pytanie czy jest możliwość ustawienia myszki pod bluetooth tak żeby myszka chodziła?

Proszę o pomoc.

(MarS) #2

Z reguły tak. Nie trzeba mieć koniecznie oryginalnego klucza. Można podpiąć inny

pootom , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Pootom) #4

A w jaki sposób mogę to zrobić??

(MarS) #5

Normalnie. Podpinasz klucz USB, jeśli jest to konieczne to parujesz myszkę BT z komputerem i działasz

(Pootom) #6

Chyba mi nie wykrywa myszki :frowning:

(MarS) #7

Chyba czy nie wykrywa? Być może jednak potrzebujesz oryginalnego adaptera

(Zbych ) #8

a czy napewno tam mysza działała na bluetooh może na jakieś inne fale radiowe (podczerwien, wiraless , itp.)prawie każdy z takich odbiorników może być zmontowany jako "pendraivo podobny" klucz. Najlepiej podaj dokadnie model gryzonia

(Pootom) #9

No nie wiem właśnie :frowning: ja tą myszkę kupowałem w ten sam dzień co laptopa... Firma myszki Logitech... A dalszej nazwy nie widzę :frowning: A można to jakoś sprawdzić czy to się łączy przez wireless??

EDIT: Podpiąłem podczerwień do laptopa... Trzeba teraz jakoś sparować go z myszką??

(Pootom) #10

Przepraszam za post pod postem ale już jedną wiadomość edytowałem no i teraz mam jeszcze jadną ważną wiadomość. Znalazłem moją myszkę na stronie producenta. Oto link: http://www.logitech.pl/produkty/myszki- ... yczna.html

Pomóżcie, proszę :frowning:

(Zbych ) #11

Logitech® Cordless Mini - łączność radiowa(nie bluetooh) 10 kanałowa , myszy i klawiatury pracują w zakresie około 2,4Ghz. Taki odbiornik bez kompletu mysz czy klawiatura będzie trudno dokupić chyba że coś na allegro się znajdzie.

(Pootom) #12

Czyli podłączenie do podczerwieni albo do bluetooth nic nie da?? Jedyne wyjście to kupno nowej myszki?? :frowning:

(efazeti) #13

a któryś z tych by nie pasował?