Problem z Knight Online

Pobrałem sobie grę Knight Online i wszystko dobrze mi się wgrywa, ale nie widzę postaci :frowning: nawet zaraz na początku powinien ktoś tam byc chyba ale widze tylko jak rusza bronią a później już w samej grze widzę tylko nicki i bronie w powietrzu :frowning: Co mam zrobić? Z góry thx :slight_smile:

a twoje parametry sprzetu spełniają wymagania gry ?

Nawet są lepsze :stuck_out_tongue:

Sprobuj wgrac directa 9.0c i nowe stery do karty glownej. Powinno byc dobrze :stuck_out_tongue:

A nie graficznej?

Mam Directa 9.0b i nowe sterowniki, ale wciąż jest ten problem. Gra potrzebuje Directa 8.1 wiec chyba nie muszę instalować Directa 9.0c

dusiu może powiesz nam jaką masz kartę :twisted: ???

graficzną żeby była jasność 8)

oj, jak se dobrze przypomne to wiem ze mój kumpel tez miał kłopoty z directX. Gra wymagała 8.0 a on miał 9.0 i mimo to nie ruszyła. Dopiero jak zaintalował sam 8.0 to bylo OK. Ale nie wiem czy w tym przypadku to tez sie sprawdzi 8)

GF 4 MX 440

Tak sobie pomyślałem że to może być coś ze sterownikami do karty graficznej bo jak grałem w NFS:U2 to miałem białe tekstury aut i po powrocie do starszych sterowników było wszystko ok więc zobacze i zainstaluję starsze sterowniki :slight_smile: