Problem z kodekami, ciemny obraz w odtwarzanych filmach

Zainstalowałe kodeki te co zawsze i lipa filmy chodzą tylko jest ciemny obraz próbowałem przeinstalować zainstalować inne i nic. Niech ktoś mi poradzi jakie kodeki zainstalować po formacie. W sieci wygrzebałem że powino wystarczyć jak zainstaluje AllPlayera FULL (zawiera on już kodeki trzeba je tylko puźniej zainstalowac przez AllPlayera). Prosze o porade, nie chce po formacie znów walczyć z kodekami. :cry: :cry: :cry:

Czy może to być wina sterowników od kart graficznej były najnowsze bo przed formatem ściągłem najnowsze.

Z Allplayerem są DROBNE kłopoty ostatnio. Też go używam od dawna i coś się dzieje złego z nim. Ja osobiście odinstalowałem wszystkie kodeki jakie miałem zainstalowałem K-lite Codec pack 2.77 i wszystkie pliki multimedialne śmigają, aż miło. :smiley:

a jak zminimalizujesz i zmaksymalizujesz obraz jest?

A ja proponuje lepsze rozwiązanie -wywal te wszystkie kodeki raz na zawsze i zainstaluj sobie najnowszy ffdshow-jak nie bedzie dobrze to znaczy że masz jakis problem z grafą wtedy albo nowe sterowniki albo grafika.FFdshow polecam również tego powodu że nie obciąża kompa a jakość jest wyższa niż w wprzypadku kodeków