Problem z kodekami do odtwarzania multimediów

Witam!Używam kodeków Real Alternative oraz FFdShow zaś do do oglądania używam BestPlayera,AllPlayera i SubEditPlayera. NIe da się jednak oglądać na nich większości filmów bo nie czytają plików.Najzabawniejsze jest to,że filmy nie idą na w/w programach zaś otwierają się bez problemów za pomocą winampa.Chciałbym jednak coś pokombinować z napisami,a winamp takich możliwości niestety nie daje.

dodaj do swoich kodeków :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1930&t=36

Witam

Najpierw przeczytaj ten temat z naciskiem na “Odinstalowywanie kodeków” zanim cokolwiek dodasz nowego !!

To nie kodeki mojego autorstwa,niedobrze że nie pomogły. Ja używam ffdshow, CCCP, AC3Filter i to wszystko z Allplayer. Przed instalacją CCCP zdarzały się problemy o których zapomniałem po instalacji kodeków które Ci poleciłem.

kosira

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jaka jest przyczyna tego,że w winampie pliki się otwierają zaś w programach typowo do tego przeznaczonych nie chcą?? :frowning:

wszystkie filmy pójdą gdy odinstalujesz wszelkiego rodzaju paczki i z AllPlayera pościągasz kodeki + najnowszy DivX :wink:

Ale dlaczego idą przez winampa?To mnie irytuje najbardziej :? Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje?