Problem z kodekami i DirectX'em

Próbuje zainstalować paczke kodekow XP codec pack (wczesniej mialem zainstalowane, ale odinstalowalem i chcialem zainstalowac jeszcze raz).

Wyskoczyło coś takiego:

Aktualnie mam zainstalowane DX 10.

O co chodzi? ;/

Musisz zainstalować to: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=147&DirectX+9.26.1590+Redistributable+

Gnacio , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

George32801 , nic to nie dało ;/

Frog , zmienione.

czy ta paczka to najnowsza wersja??? Spróbuj pobrać najnowsza lub Codec Pack Advanced. Instaluj w trybie custom

Hmm… Dziwne. Może spróbuj użyć najnowszej wersji K-Lite Codec Pack. Ja sam używam tę paczkę i mi wystarcza do wszystkiego, a przy tym nigdy żadnych problemów nie miałem.

Pozdrawiam. :wink:

Przepraszam, że zapytam ale czy twój system operacyjny o XP czy Vista ?? Bo Codec XP na Vistę jak istnieje Codec Vista to trochę nie ten … a myślę że masz Vistę bo masz DX10 :slight_smile:

Master_zonk6 , najnowsza.

DigitalWalker , mam Win XP, SP3 i DX 10

George32801 , właśnie zainstalowałem tą paczkę i działa.

Wcześniej instalowałem te kodeki i działały normalnie ;/

Hehe. Muszę Ciebie uświadomić, że DX10 NIE MA na Windowsa XP :wink: A jeżeli Ty ściągałeś jakieś “patche/tweaki/inne cuda”, które miały niby dodać DX 10 do tego systemu to dałeś się nabrać na zwykłą sztuczkę z rejestrem. :wink: Po modyfikacji rejestru w dxdiag niby pisze, że posiadasz DirectX’a 10 - ale niestety - to tylko napis :wink:

Jest jeszcze możliwe, że użyłeś coś z Alky Project. Ale podobno projekt został porzucony i ten “niby” DX10 działa w kilku tylko grach :wink:

Pozdrawiam. :wink:

P.S - Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. :stuck_out_tongue:

Z tego co pamietam to byl to Alky Project.

Ten DX nie posiada wszystkich bibliotek, ktore sa potrzebne?

Bo robilem nie dawno format i wgralem odrazu tego DX10 (a po zainstalowaniu windowsa xp jest chyba DX8).

Istnieje taka mozliwosc, ze brakuje jakis bibliotek z DX9?

Szczerze? Nie warto używać Alky Project - jest porzucony i niekoniecznie działa a może powodować niepotrzebne błędy i spadki wydajności. :wink: Dlatego zawsze się instaluje to co podałem wyżej.

Pozdrawiam. :slight_smile: