Problem z kodekami

witam wszystkich mam problem z kodekami obecnie mam k-lite mega kodek pack 1.61 a bład tkwi w tym ze dzwiek leci normalnie a obraz sie slimaczy dzwiek wyprzedza film wczesniej przed formatem miałem zainstalowane te same kodeki i działało normalnie tylkona 1 profilu użytkownika systemu windows xp a na innych było tak jak teraz

Pomocy!!

  1. Uruchom ponownie PC.

  2. Usuń K-lita

  3. Zainstaluj 1.61

  4. Uruchom ponownie PC.

  5. Odpal filmik

Jeśli nie pomoże zainstaluj starszą wersje (np. 1.60 update).

jurek ale wiesz ze to napewno zadziała??boja nie mam pewnosci

co do kodeków to mam inny problem. Przed chwilą ściągłam programik DivX Play Bundle i nareszcie potrafię odtworzyć jaki kolwiek film z rozszerzeniem .avi bo wcześniej w ogóle nie umiałam. Problem w tym, że nie idzie tu odtworzyć napisów do filmu. Filmy również próbowałam odtowrzyć w All Playerze ale wyskakuje mi, że brak kodeka div3 (FourCC) i kiedy automatycznie go pobiera to film dalej nie działa. Rówież filmy nie odtwarzają się na Windows Media Player, Winampie, Real Playerze ani nawet na SubEdit, który ma wszystkie kodeki. Media Player Classic odtworzył mi część filmu po czym wyskakuje błąd i koniec działania. Instalowałam kodeki ffdshow ale to nic nie dało. Już nie wiem co mam zrobić żeby normalnie obejrzeć jaki kolwiek film. Dodam, że z rozszerzenia mpg i wav normalnie mi wszystko wchodzi. Te avi już mnie irytuje… Jak ktoś wie co mogę z tym zrobić to proszę o pomoc :wink:

:mrgreen:

a próbowałeś ściągnąć DivX 6

i odpalićfilm za pomocą AllPlayera?

:mrgreen:

  1. Wywalić wszystkie kodeki prócz systemowych

  2. Zainstalować Avi Codecs i nm sprawdzać co potrzeba do danego pliku

  3. Nie instalować wszystkich kodeków jakie są zawarte w paczkach

No tak to ma sens tylko wymaga 100 razy więcej pracy by tak ciągle je instalować i usuwać :stuck_out_tongue: No bo poco pobrać K-lita i mieć wszystko pod ręką, ale tak jest jak się nie chce spróbować chociaż :smiley:

Zainstalowałam K-lite Mega Codec Pack i nareszcie potrafię z AllPalyera oglądać moje kochane horrorki :mrgreen: Ale dzięki za dobre rady :wink: pozdrawiam :mrgreen: