Problem z kolorami i napisami Radeon HD3650

To proste najnowsze sterowniki nie są kompatybilne z kartami pod AGP. Zresztą nie ty jedem masz ten problem

może i częściowo jest to wina grafiki ale prędzej zasilacza który daje za niskie napięcie na kartę graficzna przez co nie pojawiają się artefakty, podobny skutek gdy kręcisz kartę i nie wyrabia zasilacz

Mam pytanie, jakie ta karta ma złącze zasilania, 4 pin, czy 6 pin PCI-E?? i czy warto ją wkładać w komputer z Athlonem 64 3000+ ?? Pozdrawiam

dobra a więc mam zamiar kupić ten zasilacz i mam związku z tym dwa pytania:

1.Czy da radę zasilacz 400w jeśli na opakowaniu jest minimalnie 350w.

2.Czy firma mustang produkująca zasilacze jest dobra i czy warto kupić taki zasilacz?

  1. Nie http://community.tomshardware.pl/comments.php?DiscussionID=234148 :slight_smile:
  1. raczej nie da rady

a więc jakie polecacie zasilacze? i czy może ktoś podać link np. do aukcji z taki zasilaczem, który będzie pasował do mojego kompa.

Np. Modecom MC350 :wink:

tylko, że modecom był wymieniony na czarnej liście. Jest to po prostu zasilacz feel który aktualnie mam

Na blackliście jest feel, a nie MC :wink:

Ta blacklista jest śmieszna. Sam miałem 2 Zasilacze z owej listy i śmigały aż milo. Facet twierdzi ze liste opiera na doświadczeniach swoich i znajomych. Taka blacklista miała by sens gdyby utworzyć ją na podstawie specjalistycznych testów, a gościu sobie wymienił wszystkie tanie marki i myśli że błyszczy.

kupiłem zasilacz firmy mustang 400w i wszystko chodzi super. Temat można zamknąć;D

…raczej nie, spróbuj z zasilaczem!

więc za jakiś miesiąc może dwa jak będziesz miała szczęście raczej znowu będziesz mieć problemy z napięciani na płycie głównej ten zasilacz jest chyba nawet gorszy od feel,