Problem z kolorami i napisami Radeon HD3650

Nie dawno kupiłem sobie nową kartę graficzną radeona hd3650 512mb 128bit AGP 8x i gdy odpalam np. Americas Army lub FEAR Combat to literki są porozrzucane i pojawiają się różne kolory których nie powinno by np. fioletowy i różowy. Mam zainstalowane sterowniki z płyty która była przy karcie. Mój sprzęt to: celeron 2.4 (to nie jest wersja D), 512mb ramu, radeon hd 3650, win xp. Z góry dzięki za pomoc.

chyba masz uszkodzona kartę graficzna, zobacz jaka masz temperaturę jej

Zasilanie dodatkowe podłączone? Jaki zasilacz?

Vott ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

mam zasilacz 350w taki jest minimalnie wymagany do tej karty i dopatrzyłem się jeszcze że potrzeba 1gb ramu,a ja mam 512.

A firma zasilacza jaka?

Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy podpiąłeś dodatkowe zasilanie

Ppodaj temp. karty

mam zasilacz firmy feel i podpoiłem do karty kabelek od zasilacza. A temperaturę karty nie wiem jak sprawdzi;/

Musisz wymienic zasilacz. NIGDY NIE KUPUJ FEELa najlepiej jakis 400W i 512mb ramu(opcjonalnie 1gb) w 100zł powinieneś sie zmieścić.

temperature karty sprawdzisz programem EVEREST

a zasilacz faktycznie chyba do wymianu, napisz jeszcze jakiej mocy ?

moc zasilacza 12v 350w. Temperatura karty wynosi 42*C, przy dłuższym siedzeniu 43*C, płyta główna 30*C, procesor i dysk 41*C

Ten HD3650 to Asus czy coś innego?

po prostu typowy przypadek zasilacz ci nie wyrabia, jeszcze jaka jest temperatura grafiki jak pograsz chwile w jakaś dość wymagająca grę jak na twojego kompa ?

Temperatura nie za wysoka. Masz gwarancje??? Przeczyśc wszystkie wiatraaki przy tej karcie i radiator jakimś pędzlem z końskiego włosia.

jakie ma czyścic wiatraki jak ta karta ma chłodzenie pasywne a temperatura jest bdb wiec nawet nie ma po co czyścić

gwarancje mam na tą kartę. Odpaliłem grę w której kolory się waliły i temperatura podniosła się do 45*C. Jak już wcześniej pisałem czy to możliwe, że mam za mało ramu?

zasilacz nie wyrabia, do wymiany na lepszy.

To chyba nie zasilacz, masz wywaloną kartę wg mnie - bierz pod pachę i niech wymieniają.

przejrzałem kilka rzeczy i zauważyłem, że mam sterowniki do karty w wersji 6.0 xd Więc ściągnąłem wersje 8.7 i gdy je próbuje zainstalował wywala mi błąd atitr4.th.jpg Można coś z tym zrobić?

Teraz to już prawie bankowo karta - wymieniaj… Jeżeli masz możliwość pożyczenia jakiegoś lepszego zasilacza - spróbuj - ale raczej nic to nie da.

dobra ale jakoś sterowniki z płyty znalazły moją kartę i zainstalowały się;/