Problem z kolorami w filmach

Witam, po licznych nieudanych próbach samodzielnego rozwiązania problemu zdecydowałam się poprosić o pomoc.

Mianowicie problem polega w tym,że od kiedy zmieniłam komputer w odtwarzanych filmach nie ma koloru- co nie oznacza, że są czarno białe tylko skóra jest na nich błekitna, z kolei niebo żółte. Próbowałam odinstalować i zainstalować sterowniki karty graficznej (nvidia geforrce 9600 gt) jakie dostałam podczas kupna, ale to niestety nie pomogło (ściagałam też sterowniki ze strony i to samo- zero efektu), próbowałam tez wszystkich możliwych kodekow kodek- packow czy jak to tak sie jeszcze nazywa. Myslałam, że może jest jakiś problem z monitorem ale wszystkie zdjęcia pulpit strony internetowe są we właściwych kolorach, a że pełni on funkcje telewizora to programy tv tez są w porządku. Nie mam już pomysłów, a sama nie znam się na tyle żeby coś więcej wykombinować.

(aha i zmiana kolorów systemowych z aero na zwykłe kolory visty nic nie pomogła (jedynie film DVD który zgrałam na dysk odtworzył się poprawnie ale tylko w allplayerze)

Jesli jest jakas szansa żeby to naprawić to bardzo proszę o pomoc.

Czy nie masz przypadkiem karty grafivcznej ASUSA?

jesli “nvidia geforce 9600” to ASUS to wychodzi na to ze tak ;p