Problem z komentarzami za pośrednictwem fb na niektórych stronach

Na niektórych stronach z wiadomościami/artykułami można dodawać komentarze poprzez widget(?) facebooka, np. tu: https://www.forbes.pl/life/10-najgorszych-krajow-dla-kobiet-wstrzasajace-dane-usa-na-liscie/3h9b4rj. Jednak u mnie, nawet na zupełnie nowym, czystym profilu Slimjet i przy wyłączonym blokerze reklam próba dodatnia komentarza lub tylko polubienia jakiegoś powoduje, że strona zaczyna się bez końca odświeżać i na moment pojawia się nowa karta z adresem facebooka (jestem tam zalogowana). Coś jakby próba polajkowania komentarza powodowała jakieś zapętlenie? Nie wiem co to za dziwactwo, ale na Comodo Ice Dragon dzieje się to samo albo sekcja komentarzy w ogóle się nie pojawia i tylko w starej wersji Cyberfox mogę dodać bądź polubić komentarz na tej stronie. O co w tym chodzi i jak to naprawić?

Napisać do Forbes by sprawdzili wtyczkę FB do komentowania?

Czyli to nie tylko u mnie się tak zachowuje? Jednak jest tam całkiem sporo komentarzy, więc najwyraźniej tamte osoby nie miały problemu…

Problem rozwiązany. Okazało się, że przeglądarka blokowała mi ciasteczka z FB na tych stronach