Problem z kompem - chyba z Javą


(Jacekgra) #1

Witajcie. . Mam dziwny problem z kompem. Może ktoś miał podobny. Wchodzę na stronę:

http://sport.wp.pl/na_zyw...l/na_zywo.html. Jest to strona sportowa na której są wyniki piłkarskie na żywo. Wyniki te są zaznaczone kolorem i można je otworzyć kliknięciem (wtedy pokazują się minuty kiedy były bramki i kto strzelił). Wczoraj zrobiłem formata dysku i nie mogę otworzyć od tamtej pory tych ikonek z wynikami i nie wiem czemu Jak zrobię prawym klawiszem myszki i otwórz w nowym oknie, to wyskakuje, tam gdzie jest adres mail: javascript:void(0); To u mnie zawsze oznaczało, że nie można otworzyć w nowym okienku, tylko po naciśnięciu odnośnika otwiera się samemu okienko z boku. Bardzo proszę o pomoc

Mam IE6.0. Mam też Norton Internet Security2004


(Beber Cerveza) #2

a zainstalowales w ogole jave ??

zrob reinstalke i wyczysc rejestr

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=485 - JAVA

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 - do czyszczenia rejestru


(Jacekgra) #3

Zaintalowałem Javę, bo działa mi np. "Kurnik", ostatnio formatowałem twardy dysk, zainstalowałem NIS2004. Nie wiem, może ustawienia gdzieś trzeba zmienić, ale w ogóle się na tym nie znam :frowning:

Złączono Posta : 24.04.2006 (Pon) 20:27

Właśnie zrobiłem tak jak mówiłeś i nic z tego :frowning: Ciągle to samo :frowning: Co mam dalej robić?? Pomocyyyyyyyy

Złączono Posta : 24.04.2006 (Pon) 20:30

Przepraszam że dodaję posty, ale nie wiem jak to się stało, ale w końcu się udało :wink:)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dzięki serdeczne Surim, jesteś wielki :smiley: :lol:


(Beber Cerveza) #4

prosze :wink:

ale co ta reinstalka pomogla ?? czy co ??


(Jacekgra) #5

Wszedłem na Asysten sieci Web i odznaczyłem "blokuj reklamy z tej strony". Wcześniej też tak robiłem ale nie działało, dopiero teraz zadziałało :slight_smile: