Problem z kompem ciągłe wieszanie sie :(:(:(

Witam o tuż mam taki problem z kompem:( Włącza się wszystko normalnie lecz po zalogowaniu nic nie chce chodzic wszystko sie wiesza co bym nie robil co rób musze restartowac kompa… Przywracanie systemu nic nie dziala:( nawet nie chce się uruchomic w czym jest problem???

dawids69 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Próbowałeś uruchomić w trybie awaryjnym ?

Od jakiego momentu zaczęło się tak dziać ? Po zainstalowaniu jakiegoś programu ?

Miałem podobny problem też mi się komp zawieszał, okazało się że coś z biosem miałem. Zrób formata zainstaluj system od nowa może coś pomoże ale nie jestem pewien.

nic nie było instalowane osttnio nie wiem czym to jest spowodowane:(:(:frowning: nie moge uruchomic w trybie awaryjnym, próbowalem wł. przywracanie systemu i nic się nie wł.

Włóż płytę instalacyjną Windowsa, uruchom z niej komputer i wybierz Odzyskiwanie systemu (jeśli dobrze pamiętam :P)