Problem z kompem już na początku

(Denis1992) #1

Witam, kupiłem drugiego kompa dla brata. Oto specyfikacja:

E8400

2x2 GB Patriot LLK CL4 DDR2

Gigabyte EP45-DS3

Gainward GTX 260 Limited Edition (216 SP)

Corsair VX550W

Samsung F1 320GB

Pioneer 216D

Antec Three Hundred

LG W2252TQ-PF

Otóż podłączyłem dziada, wsadziłem płytę z Windą (XP SP2) do napędu i wszystko było git. Instalator sformatował dysk i zaczął instalować pliki Windowsa i... na 2% zatrzymał się i wyłączył. Teraz komputer włącza się, ale nie widać obrazu na ekranie tylko: "Check signal cabel". Na próbę podłączyłem kabel DVI z przejściówką do starego CRT i... nic. Komputer włącza się ale obrazu nie ma. Tylko diodka sygnalizująca podłączenie monitora do prądu miga. Co jest? Karta jest popsuta? Nie podoba mi się też umieszczenie zasilacza:

dsc01580i.th.jpg

Potrzebuje pomocy!

(M Zganiacz) #2

Podłączyłeś dodatkowe zasilane do karty?

Jeśli tak to warto sprawdzić kartę na innym kompie.

(Nudze Sie) #3

Tak to jest z kupywaniem skladaka nie majac duzej wiedzy lub korzystajac z wiedzy uzytkownikow tego forum ktorzy interesuja sie tymi rzeczami TYLKO od paru lat, skladak jest dobry to fakt, ale za jakis czas moge byc same problemy, bo nikt nie wie jak te podzespoly beda ze soba wspolgrac.

(Mandrasik17) #4

pare lat to za mało? To ile kilkadziesiąt?

Sprawdź na innej karcie sprzęt

(Nudze Sie) #5

co z tego ze ktos umie zlozyc komputer skoro nie wie co to kondensator

(Denis1992) #6

A co tu może nie współgrać? Wszystko powinno śmigać , aż miło! Więc skoro jesteś taki mądry to powiedz co w tym zestawie jest nie tak?

EDIT:

Czyżby Gigabyte EP45-DS3 + Gainward GTX 260 = CRASH? Teraz mała prośba do posiadaczy tego połączenia (EP45-DS3+GTX260): powiedzcie czy mieliście podobny problem, jeżeli tak to jak go rozwiązaliście?

(Emilmlo) #7

pechowiec ten zasilacz powinien być wentylatorem do góry w tej obudowie zamontowany a nie do dołu :lol:

(Nudze Sie) #8

Nie mądrze się, a zestaw co jak co jest bardzo dobry, tylko że jak go składałeś to nie byłeś świadom że tydzień może pochodzić, a potem będą problemy, bo ty nie wiesz jak działają między sobą podzespoły. Najlepiej wiedzą to ludzie którzy składają gotowe zestawy, bo one są najlepsze, tylko oczywiście za większe pieniądze.

(Denis1992) #9

Nie powiem coś w tym jest. Ale teoretycznie powinno wszystko być git! Ach te kompy... może lepiej przejść na konsole :stuck_out_tongue:

(Micha1964) #10

Co to gadasz. Właśnie osoby, które się znają na kompach kupują składaki, a nie gotowce ze słabszymi podzespołami i dużo wyższymi cenami.

(Nudze Sie) #11

Przeczytaj mój post jeszcze raz, albo nawet dwa, bo widzę że nic nie zrozumiałeś.

-- Dodane 05.03.2009 (Cz) 14:59 --

Do grania to tylko konsole :stuck_out_tongue: