Problem z kompem - Log

(Diablosg) #1

A więc od pewnego czasu nie moge “normalnie” wyłączyć mojego komputera. Klikam start zamknij system, noi wszystko ładnie wyłączą, aż zatrzymuje się na ekranie takim jak przy włączaniu win98 z napisem zamkykanie systemu i na tym już zostaje, musze go ręcznie wyłączać. Może jakiegoś syfu nałapałem, próbowałem sam sprawdzić loga, ale dawno tego nie robiłem i nic nie znalazłem szkodliwego, ale pewnie coś tam mam. Prosze o pomoc.

Hmmm a co to jest?

(Gutek) #2
  1. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis TU).

2. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte. Dodatkowo O15 może będzie stawiać opór więc ściągnij KillTrusted 0.7

3. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

4. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

5. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

(Diablosg) #3

No więc tak wszystko to zrobiłem, z tym, że z dysku dało się tylko skasować ten HCLEAN32.EXE.

Log:

(Kuz5) #4

Log już jest prawie ok

Usuń:

Plik na czerwono usuń programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\WINDOWS** msHtml.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

(Diablosg) #5

Zrobione, jak jeszcze mam wkleić loga to pisz. Jak dzisiaj będę wyłączał kompa to powiem czy jest wszystko ok.

(Gutek) #6

Log zawsze daj do kontroli

(Diablosg) #7

(Gutek) #8

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\WINDOWS\msHtml.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Po tym daj log z Silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989