Problem z kompem - Log

A więc od pewnego czasu nie moge “normalnie” wyłączyć mojego komputera. Klikam start zamknij system, noi wszystko ładnie wyłączą, aż zatrzymuje się na ekranie takim jak przy włączaniu win98 z napisem zamkykanie systemu i na tym już zostaje, musze go ręcznie wyłączać. Może jakiegoś syfu nałapałem, próbowałem sam sprawdzić loga, ale dawno tego nie robiłem i nic nie znalazłem szkodliwego, ale pewnie coś tam mam. Prosze o pomoc.

Hmmm a co to jest?

  1. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis TU).

  2. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte. Dodatkowo O15 może będzie stawiać opór więc ściągnij KillTrusted 0.7

  3. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  4. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  5. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

No więc tak wszystko to zrobiłem, z tym, że z dysku dało się tylko skasować ten HCLEAN32.EXE.

Log:

Log już jest prawie ok

Usuń:

Plik na czerwono usuń programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\WINDOWS** msHtml.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

Zrobione, jak jeszcze mam wkleić loga to pisz. Jak dzisiaj będę wyłączał kompa to powiem czy jest wszystko ok.

Log zawsze daj do kontroli

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\WINDOWS\msHtml.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Po tym daj log z Silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989