Problem z kompem po zmianie płyty głównej zacina się

Witam

Mam problem z kompem Po zmanie płyty głównej która niedawno mi się w niej spalił głos z msi na gigabyte powoduje że komputer często się zawiesza.Czasami niechce się włąćzyć.Wgrywałem jeszcze raz windowsa i nic z tego.Mój komp to płyta GIGABYTE GA-M55plus-S3G zasilacz mustang 400 wat w najbliższym czasie planuje zmienić na chifeca 450 bo podobno ten mustang to najgorsszy jest.,procek amd athlon x2 6000+ ata segate 160 gb często mnie denerwuje bo jak mi się komp zawiesi i potem niechce się włączyć odłącze kabel od niego i znowu podłącze to gra może to przez ten dysk tak się dzieje karta ggabyte 128 mb geforce 7200 planuje kiedyś zmienić na 8800 dvd rw.

jeśli wiecie czym może być to spowodowane proszę o pomoc. dodam że wczesniej z tom msi gry sie cieły dość mcno.

pozdrawiam z góry dzięki

winny jest raczej ten zasilacz, nie daje rady

Ja też stawiam na zasiłkę.

Wymień zasilacz na tego Chifeca 450

zasilacz to jedno, drugie to stery do plyty - zaistalowales?

tnie sie byc moze, bo dysk nie chodzi w trybie ata - sprawdz w menager’ze i ew. odistaluj, po restarcie powinno sie samo zaistalowac

kable docisniete?

smart nic nie pokazuje?

dzięki wam też mysłałem że zasilacz ale na jaki zmienić na ocz 500 watt czy chifeca 450 watt budzet niemam wysoki 150 zł ale czy nieda rady te 450 watt.

Zanim wydasz kasę na nową zasiłkę to sprawdź inną, pożycz od kogoś tylko nie drugiego mustanga, feel’a czy tam tracera itp :stuck_out_tongue:

A jak już będziesz kupował nową to za około 150-160zł jest OCZ SXS 500W Rev.2

niestety nikt niema takiego zasilacza miseszkam na wszi i moze dlatego.

Wymienie na ten ocz 500 watt. A co z dyskiem próbowałem w menadfzeże i jest coś takiego kontrolery ide/ata/atapi i tam jest tylko coś ide i pci ata tam nic niema do odinsalowania.