Problem z kompem

witam mam probem a mianowicie podczas ogladania filmu zresetował sie komputer jednak system sie nie uruchomił pokazywał mi komunikat ze wymagał płyty windowsa wiec ja wsadzilem nastepnie niewiem czemu właczył sie instalator systemu no a zazwyczaj jest tak ze aby uruchomic instalator naciśni dowolny klawisz (czy jakos tak) ja tego nie zrobiłem;/

no ale dobra juz sie uruchomił i dałem mu r=napraw jednak on mi nie pokazał pola do wpisywania polecen wiec musiałem go zresteowac podczas kolejnego uruchamiania dysk zaczał dziwnie piszczec i pstrykac

przestraszyłem sie tym wiec wyłączyłem komputer na 10 min a gdy ponownie go uruchamiałem było juz lepiej, właczył sie chkdsk i znalazł tam błedu i je usunoł jednak wiele rekordów nie mógł odczytac po zakonczeniu sprawdzania zresetował sie i juz sie wcale nie uruchamiał

wkurzyłem sie i zostawiłem tego kompa i sobie poszedlem

przychodze wieczorem i komputer sie włacza tylko że

cały windows został przeinstalowany bez mojej wiedzy ani udziału na dysku zostały ttylkl wczesniej zainstalowane programy

a całe moje dokumenty muzyka obrazy moje profile wyglad windowsa

to wszystko znikło . i teraz pytanie

czy awaria ta była spowodowana zawirusowanym filmem

uszkodzonym dyskiem

i czy mozna te dane teraz jakos odzyskac

głownie zalezy mi na moich dokumentach

jest wiele programów do odzyskiwania danych gdzie pisze ze dzialaja pod warunkiem ze nic na kompie po formatowniu nie było robione

wiec z gory mowie ze jeszcze nic na nim nie robiłem

PROSZE O POMOC

Wiesz, 30% tego, że dysk się zużył, ale najważniejsze jest z jakiego źródła masz ten film?

Być może jest to zawirusowany i odpowiednio spreparowany plik filmowy.

BTW możesz użyć OnTrack EasyRecovery Professional, on powinien sobie poradzić z odzyskiwaniem danych.

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif